Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyv/regény/novella...

Milyen könyv/regény/novella tetszik?

Figyelt kérdés
Ki milyen témában, vagy miről olvas szívesen?
2009. febr. 25. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy hülyén hangzik, de én mindenről szívesen olvasok. Főleg, történelemről, Magyarországról, a sorozatgyilkosokról vagy krimit. De nem vetek meg egy szerelmes sztorit sem, vagy csak érzelmeset. Mindenről szívesen olvasok, amiben bármi is megfog. Legyen az a cselekmény, egy karakter, egy téma vagy bármi.

Elle

2009. febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

gimis koromban a torténelmi regények érdekeltek nagyon (Dumas), rengeteget olvastam, szinte bármit. Aztán egyre kevesebb idom lett:)

Nagy kedvenceim az elmúlt évekbol:

Uvolto szelek

Bridget Jones naploja

Iszony

2009. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Főleg az érzelmes (de nem túl csöpögős regényket szeretem)

Csakhogy párat említsek:

-A Mandarly-ház asszonya ( egy igazi krimivé alakul át:)

-Jane Eyre ( egy nevelőnőről aki beleszeret az urába, de kiderülnek a múlt árnyai...)

-Monte Cristo grófja (Nagyon ajánlom! - egy fantasztikus kalandregény szerelemmel, igzalommal körítve Napóleon korában)

-Nyomorultak (igaz kicsit szomorú, de nagyon megható és ugyancsak izgalmas)

-Elfújta a szél (az amerikai polgárháború idején játszódik, egy lány életét kíséri végig kislánykorától)

-Abigél ( hiszen Szabó Magda lányregénye kihagyhatatlan)


Remélem kedvet kaptál valamelyikhez:)


-Tündérlány(17)-

2009. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában a kémhistóriákra kaptam rá (pl. Ludlum klasszikusai), de mindenevő vagyok. Nagyon izgatnak az olyan regények, amelyekben rengeteg rejtély van, és tetszik, amikor összekeverik a valóság darabjait egyes fikciós elemekkel (pl. A Da Vinci-kód).


Rengeteg képregényt is olvasok egyébként, csak sajnos annyira összetettekké váltak a Marvel és a DC Comics univerzumai, hogy nem tudok rajtuk eligazodni (gyakori az ellentmondás bennük, az egyes írók nem veszik figyelembe a korábbi írók által alkotott 'tényeket').

2009. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az all-time-favorit Garcia-Marqueztől a Tábornok útvesztője. Emelett jöhet bármi amit Bulgakov, Camus, Balzac, Tolsztoj, Freud, Csáth Géza írt.
2009. febr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Olvasd el: George Orwel-töl az 1984 c. könyvét. Tetszeni fog.

2009. febr. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Déry Tibor: Szerelem

csak 20 perc, de mindenkinek el kell olvasnia, viszont túl fiatalon nem mindenki tudja átérezni, de próbálkozni lehet

2009. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én bármiről szívesen olvasok, de mostanában inkább a sötét hangulatú, szomorú hangvételű könyveket részesítem előnyben. Sokkal jobban megfog, mint egy vidámabb regény.

De minden témából szívesen olvasok, mostanában életrajzi regényeket szeretek olvasni.

2009. febr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!