Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogy tetszik ez a regény?...

Hogy tetszik ez a regény? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm regényt ír. (Nem én!) Szóval hogy tetszik a részlete? Azért én írom ki, mert ő neki nem fogadták el xĐĐ

Augusztus 31 (Szombat)



Mint a többi átlagos lány én sem vártam a suli kezdést. Utolsó hétvégén sátorozni mentünk a gyermekkori legjobb barátnőmmel Lilivel és családjával.

Nem történt velünk semmi izgi nagyon hamar eltelt az a nap és már reggel indultunk is vissza.


Összefoglalva a napom jó volt .


A vasárnapom úgy telt mint mindíg pop zene hallgatással egy kis olvasással..

Szeptember 1 ( Hétfő)


Reggel szomorúan ébrettem mert vége a nyárnak. :/ Siettem felöltöztem hogy el ne késsek az iskolából. Már az első nap belebotlottam a suli legmenőbb pasijába aki mellesleg már tavaj óta tetszik. A neve Ádám.Az úgy történt, hogy mentem a folyosón épp a nevemet hallottam amikor hátrafordultam és előre nem néztem így nekimentem .

Elejtettem minden könyvet a kezemből.

- Bocsáss meg-mondta

- Semmi baj én voltam ügyetlen.

- Melyik osztályba jársz ? kérdeztem

- 10/c- felelt

- Én is .mondtam mosolyogva.

Együtt mentünk be az osztályterembem mert kiderűlt , hogy egy osztájba járunk. Amint beértünk minden szempár ránk ragadt.. Az is kiderült egymás mellett ülünk órán. Nagyon összebarátkoztam egy lánnyal akinek a neve: Mariann .

- Szia köszöntem Mariannak . Láttam hogy egy másik lány mellette van.

- Szia az én nevem Szammer Karola

- Szia én Kocsis Laura vagyok. Én a 10/b be járok.

Megebédeltünk. Egész nap osztályfőnöki órák voltak , leírtuk az órarendet.


Mikor hazamentem kitálaltam mindent anyának. Tanúltam.. Olvasgattam.

Facebookoztam. Beszélgettem Ádámmal .

Ádám: Szia . Mizu?

Karola: Szia. Semmi különös . Veled?

Ádám :Most olvasgattam , írtam asulihonlapra.

Ádám: Holnap lenne kedved eljönni velem a könyvtárba?

Karola: De. Persze elmegyek veled a könyvtárba. Majd beszélünk a szuliba mert most mennem kell . Heló

Ádám: Szia

Majd mentem az ágyba mert nagyon vártam a holnapi sulis napomat.

Összefoglalva.. Nem történt semmi rossz dolog.. Összebarátkoztam Mariannal és Laurával. Összetalálkoztam a suli legmenőbb fijujával és beszélgettem is vele. $ ;)



#naplóregény #Barátnőmé #nem az enyém xĐĐ
2013. febr. 13. 19:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírás borzasztó,de ami nagyon kiszúrta a szemem,azok kb ezek voltak:"facebookoztam",mizu",és a rengeteg hangulatjel(mindezeknek semmi keresnivalójuk egy könyvben,remélem ezt Te is belátod).

Legalább nem megint egy amerikai "tinédzserről" volt szó,kicsit már unalmasak.Ez egy elég nagy pozitívum szerintem,de akkor sem folytatnám ezt,ÍGY a helyedben :)

2013. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elég gyengus.

Mondjuk nekem annyira sosem jöttek be ezek az abszolút semmitmondó, sablonos,átlagos tinilányokról szóló történetek.Énmagam is átlagos tinilány vagyok, bőven elég a saját életemet élnem:)

Viszont megnéztem a blogodat,látom, játszottál a rinmarugames-en.

2013. febr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég volt meglátnom a felhasználóneved és elolvasni az első bekezdést a kérdésedben ahhoz, hogy kijelentsem: Ne erőltesd. Nagyon gyenge, plusz a helyesírással is vannak gondjaid...


Tudom, most nagyon "cukcsi" dolog írogatni annak az igénytelen giminek a hatására, de inkább ne tedd, kíméld meg az emberiséget.

2013. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de mindkettő nagyon gyenge, SzJG utánzatnak is, és saját történetnek is. Elhiszem, hogy te belejavítottál a blogodba, de így is hibás maradt, ha mindenáron folytatni akarod, akkor megkérhetnél valakit, hogy javítsa ki.
2013. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
A kommentelőknek üzenem még egyszer: Ezt most nem én írom, hanem a tesóm osztálytársa, de azt mondta, hogy nem folytatja. Én az enyémet azért igen. Nekem nem veszi el a kedvem senki, mert nagyon sok pozitív jelzőt kapok a blogra, és a facebookos csoportomnak is van már vagy 30 tagja... (tegnap csináltam) Ha újat akarnék írni, akkor biztos nem kezdenék bele egy újabb naplóregénybe
2013. febr. 14. 19:18
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

szia !

ez egyszerűen tragikus . helyesírás 1-es , a story pedig sablonos . egy osztályba járnak , nem tud róla , tavaly óta tetszik neki , egy padba ülnek WTF ? elég sok könyvet olvastam már és úgy gondolom , hogy egész jól átlátom a könyveket , de ez ....

én is szoktam írogatni , de amikor tegnap vissza olvasgattam a kb. 1-2 éve írt regényemet , hát égett a pofám , meg majd megszakadtama röhögéstől, tiszta tini sablon stb. , szerencsére én nem tettem fel sehova , így nem égtem le mások elött.

olvassatok sokat , és gyakoroljátok az írást - de nem kell minden művet rögtön fel nyomni a netre.

2013. febr. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Jöttem rávilágítani egy szarvashibára:)

Ha augusztus 31-e szombati napra esik, akkor hogy a búbánatba esne szeptember 1-e hétfőre? Beiktattak egy 32. napot az augusztusba (ami itt vasárnap) és nem szólt nekem erről senki? Ejnye.

2013. febr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Amúgy jah... De már abbahagyta... nem tetszik neki ez az írás dolog. Látta az enyémet, olvasta a SZJG-t, és megtetszett neki az ötlet, de vége...
2013. febr. 21. 22:23
 19/21 anonim ***** válasza:
ez borzalmas!tavaly óta tetszik neki, de nem is tudta h egy osztályba járnak???mivan?és persze hogy pont padtársak lettek....én amúgy imádom az szjg-t meg az ilyesmi történeteket de ez tényleg szörnyű!!
2013. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az a baj vele h nagyon rövidek a napok... Am, toszta SzJG-stílusa van... A-a... Nem dobhatnád piacra, az tuti...
2013. ápr. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!