Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szólnátok az alap történet...

Mit szólnátok az alap történetemhez?

Figyelt kérdés

Clay egy átlagos egyetemes diák.

Sosem élt túl pörgős életet,de egy nap egy idegen férfi kikéri fizikaóra közepéről,azt bemesélve a tanárnak ő a rég nem látott apja. Clay nagyon megörül eltűnt apja előkerült,de ahogy végignézett az apján nem fedezett fel közöttük hasonlóságot. A férfi rábeszélte hogy jöjjön el vele egy kávézóba és ő mindent elmesél miért tűnt el az életéből. (Kisebb ugrás!)

Kiderül hogy tényleg a férfi nem az igazi apja,de őt nevezték ki megvédésére mert amikor 2 életévét betöltötte apja egy ceremóniában feláldozta volna őt! Elmeséli a férfi miként állhat bosszút apján.

A férfi is egy szekta tagja,de ők nem a démonokkal osztály nézetüket,hanem ellenük küzdenek. Ahhoz hogy Clay apján bosszút tudjon állni meg kell ölnie egy démont az alvilágban és a maszkját magába kell "olvasztania"!

Ha ezt megtette a démon ereje és tudatos lelkét magába szippantsa,így ha felveszi a démon maszkját annak ereje az ő birtokában lesz. De a démonnak a lelke próbálja Clay lelkét legyengíteni hogy ő legyen a uralkodó a test felett.


Eddig kinek milyen véleménye van az alaptörténethez?

Ha megszületne könyv formájában elolvasnátok?

TUDOM FURÁN FOGALMAZOK NÉHÁNY HELYEN DE AZOKAT KI FOGOM JAVÍTANI CSAK IDEIGLENESEK!



2013. febr. 12. 20:19
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem tök jó! Az elején még nem nagyon értettem, de most, hogy elolvastam a többi hozzászólást és a kicsiszolt változatot is, majdnem minden világos! ;) Ha sikeresnek érzed a könyved, vagy kíváncsi vagy több, mint szász ember véleményére, akkor a facebookon látogasd meg ezt az oldalt: Könyvek és írók oldala. Dobj egy lájkot és küldj el üziben egy részletet a könyvedből. Ne félj, nem te vagy az egyetlen, a saját könyveinkből is rakunk ki részleteket! Bátorság! :D
2013. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy későn írok, de szerintem az elején a férfi ne hívja el magával Clayt, hanem mondjuk a lányt (gondolom, az)rabolja el, de ne bántsa. Izgalmasabb.
2013. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!