Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lenne nekem is egy könyvem...

Lenne nekem is egy könyvem vagy is valami alap story. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

11 éves vagyok^^


Vannak bizonyos szabályok mit élőnek s holtnak egyaránt be kell tartania.

Ne szeress...

Ne lásd...

Ne érezd...

Ne szagold...

Ne mosolyogj...

A szabályokat amiket nem mi hozunk hanem ők. Ők akiknek a nevét is nehéz kiejteni, ha valahol lépteiket hallják remegve hajlonganak. A kegyetlenség a gyűlölet tette őket ezzé amik most, régen mások voltak. De régen, hol van az már? Eltűnt elporladt már csak az emlékek közt él. Valamikor én is közéjük tartoztam, de az az idő más volt, szeretettel voltak telve. De most már az én szemembe senkik, senkik akik azt keresik mikor ölhetnének meg valakit, az örök élet céljából. Ők azok akik minden istennel szembeszállva keresik az örök élet titkát, nekem pedig tűrnöm kell ahogy kínoznak, mégis olykor mosolygok a legjobban.



2012. nov. 28. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Korodhoz képest rendben van. Idővel és ha nem adod fel, minden téren kikupálódsz, de messze még a vége. Olvass sokat és tanulj meg helyes írni :)


Most már csak azt mondd meg, hogy egy tizenegy éves gyerek miért van ébren fél kettőkor?

2012. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11 éves létedre ez nagyon jóóó
2012. nov. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem klassz :)
2012. nov. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

tanulj meg helyesEN írni... az átfogalmazás átka :)

2012. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is tetszik:)) jó az alapstory,bársztem pl ebből"A kegyetlenség a gyűlölet tette őket ezzé amik most, régen mások voltak. De régen, hol van az már?" kihagyhatnágd a második mondatból a régent. Csak ilyen hibákat vettem észre am tök jó:) Én most 13 vagyok, de én is kiskoromban kezdtem el irogatni:))
2012. nov. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!