Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van egy nagyon régi könyvem,...

Van egy nagyon régi könyvem, nem tudom, mennyit érhet egy gyűjtőnek. Valaki tud segíteni, mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hová írjak ezért ide írok. Van egy régi könyvem, és kíváncsi vagyok, mennyit érhet egy olyan embernek aki hivatásosan vagy hobbiból gyűjt ilyeneket. Írom az adatait:


Író: H. Hajtay Etelka

Cím: Küzdj és bízzál!

Kiadás éve: 1935

Kiadó: Kókai Lajos

Oldalak száma: 48


Igazából nem feltétlenül akarom eladni, csak kíváncsi vagyok. Eredeti árból nem sokat tudok kitalálni, 1.60 pengő van ráírva. Picit sérült csak, de teljesen olvasható.

Aki egy picit is ért a régi könyvekhez, vagy tud tanácsot adni, kérem, írjon.


2012. nov. 22. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy 1935-ös könyv nem olyan régi, hogy a koránál fogva értékes legyen. Ráadásul a könyvednek nincs is nagy kulturális értéke. (Pl. egy eredeti, első kiadású Kosztolányinak magasabb az értéke.) A tied, szerintem pár ezret érhet, sokkal jobban jársz, ha inkább megtartod, főleg ha esetleg családi örökség.
2012. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan régi ahhoz, hogy értékes legyen. Max. hirdesd meg a vaterán vagy add el egy antikávirumba. De sokat ne várj.
2012. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!