Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvet szeretnék írni. Hogy...

Könyvet szeretnék írni. Hogy tetszik az alapsztori?

Figyelt kérdés

Ma született meg a fejemben.

Egy lányról szól, aki azt hitte magáról, hogy átlagos. De kiderül, hogy kicsit sem az, ugyan is gyógyító hatású a könnye, ezért át kerül a b osztályba, ahol szintúgy misztikus lények vannak ember formájában. Csoportokra bontják az osztályt. Minden csapat kap egy gyógyítót, egy jövőbe látót, egy vízi lényt, és egy egyéb képességű misztikus lényt. Van egy csapat, amelyik nagyon rivalizál a lányéval... a lány neve egyébként Yvett... szóval Yvett húgát elrabolták... meg gyanusítja a másik csapatot, mivel barátai nagyon belebeszélték. De a másik csapat vezér egyéniségének is elrabolták az öccsét. Végül a két csapat összefog, hogy megtalálják a két gyereket.

Hogy tetszik? E/1, vagy E/3 ban kéne megírni?



2012. dec. 29. 21:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%

Eddig tetszik, és E/3-ra szavazok!:)

Amúgy nekem a blogolás is, meg a weboldal is egyre megy:)

2012. dec. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
nekem is tetszik es en is ezzel a problemaval kuszkodok.de szerintem te megoldod.annyi,hogy e/1szemelybe konnyebbleirni a foszereplo gondolatait.
2012. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod kiadatni, akkor csinálj egy oldalt, viszont, ha komolyabb terveid vannak/lesznek vele, akkor keress kiadót, és egy mondatot se tegyél fel a netre.
2012. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
De, egy mondatot azért feltehet:)
2012. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Márhogy mondjuk 3 sort, amiből még nem derül ki semmi:))
2012. dec. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
* 3 olyan sort!:D
2012. dec. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Már felettem a blogomra

Itt található: www.aranykonnycseppek.blog.hu

2013. jan. 1. 12:50
 18/21 ifj.jancsi98 ***** válasza:
az enyémet is megnézhetitek bár ez nem könyv...
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 ifj.jancsi98 ***** válasza:
semmivaratlan.blogspot.hu
2013. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Csak most akadtam rá a kérdésedre, de azért válaszolok. Nekem nagyon tetszik az alapötlet, nem olvastam még ehhez hasonló könyvet. Engem érdekelne, csak egy-két kisebb változtatásra lesz szükség. :)
2013. febr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!