Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyv vagy e-book pártiak...

Könyv vagy e-book pártiak vagytok?

Figyelt kérdés
érdekelnek a vélemények, tapasztalatok ilyen téren
2012. dec. 13. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nincs e-bookom, de annyiban praktikusabb(nak találom), hogy kis helyen elfér és sok könyvet lehet rá pakolni és nem szakadok meg a "cipelésében" . A papír alapú könyvnek meg az illatát szeretem(főleg, ha új).


Talán úgy lenne jó, ha pl az iskolai könyveket, meg jegyzeteket, szakkönyveket(ami oktatási célú) stb lehessen e-bookként is letölteni, de a többi meg megmaradna papírként.

2012. dec. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Én mostanában szinte kivétel nélkül e-bookot olvasok, és imádom, mert egyszerű magammal vinni, sok könyv ráfér és kellemes olvasni.

Ettől függetlenül a papírkönyvet is szeretem, csak sok szempontból kényelmetlen. De ha valami nagyon tetszik, megveszem rendes könyvként is.

2012. dec. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Könyv.
2012. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a könyv jöhet nekem.

Igaz, hogy ebook több szempontból hasznosabb (könnyebben hordozható, egyszerűbb, környezetet is kíméli meg minden), viszont a könyv egyetlen előnye, hogy tényleg ott van fizikailag a kezedben, ami szerintem jó dolog.

Bár sokáig játékokkal is így voltam, hogy inkább megvettem drágábban dobozosan, csak hogy meglegyen, de egy ideje már csak digitálisan veszem őket, és egyáltalán nem érzem rosszabbnak, szóval lehet hozzászoknék az ebook-hoz egy idő után.

2012. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem volt e-book-om, addig könyv párti voltam, de nem győzném anyagilag, az olvasás élmény pedig nem változik azzal, h könyv v e-book formában olvasok, egyedül a monitoron nem szeretek olvasni, de az más kategória
2012. dec. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Imádom a könyveket, de mostanság szinte csak ebook-ot olvasok. Elsősorban anyagi oka van, másodsorban megszületett a gyermekem és kb meghalni nincs időm, de ha van akár 5 percem is, akkor is tudom olvasni. Igazából Nekem is hiányzik az ott van a polcon a könyv érzés :), de valamit valamiért.
2012. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
könyv :)
2012. dec. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
E-book sokkal praktikusabb!
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kicsit pontosíthattad volna a kérdést :)

Igaz,az ebook praktikusabb sok szempontból,könnyebb hordozni,a könyvek is olcsóbbak(én speciel ingyen szedtem rá,de mindegy :)

Viszont abban mindenki egyetért(szerintem),hogy a közelébe nem ér annak,amikor egy kézzelfogható,gyönyörű szilárd könyvet olvas.Meg az ebooknak is van hátránya-el is romolhat(ergo nem tud tőled örökölni könyvet a fiad/lányod),meg áram is kell,ha lemerül.Ha mindkettő ingyen lenne,akkor szerintem a többség a nyomtatott könyvet választaná.

2012. dec. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Könyv.

Először is jó érzés tárgyként is birtokolni a szellemet.

Másodszor pedig a szerzői jogok miatt. Ha mindenki csak letöltöget, akkor csődbe mennek a kiadók és a szerzők is. Akkor meg hogyan születnének újabb és újabb remekművek?

2013. jan. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!