Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszik nektek ez a részlet?...

Tetszik nektek ez a részlet? Tovább olvasnátok?

Figyelt kérdés
Menekülés közben sok minden átértékelődik, ahogy az adrenalin végig áramlik a testen és csak a biztos pont lebeg az ember szeme előtt. Így érzett Matthias is, aki üldözői elől egy aluljáróba menekült. Sietős léptekkel ment az árnyékos sarokba ahol lélegzet visszafojtva várta támadói érkezését. Nem kellett sokat várnia és két köpcös alak jelent meg, átsiettek előtte és a kijárat felé vették az irányt. Kedvező fordulat,- gondolta Matt – a kérdés az, hogy jut innen ki anélkül, hogy észrevennék. Sikerült megtalálnia az egyetlen olyan aluljárót ahol alig van ember. Nem túlkedvező, de megoldható. Óvatosan körülnézett és lazán, ráérősen elindult visszafelé a táskáját maga előtt tartva. A lényeg a természetesség mondogatta magában miközben elővett egy szál cigarettát és megállt rágyújtani. Üldözői tanácstalanul ácsorogtak a kijáratnál. Miközben rágyújtott lassan elindult. Fejét lehajtva ment egy nő mellett mintha csak hozzá tartozna, az idegenkedve nézett rá, de Mattet ez a legkevésbé sem érdekelte. Minden rendben ment, míg a nő el nem botlott a saját lábában. Jellemző, hogy a legszerencsétlenebb embert találja meg az egész városban. A kedves idegen hangos csattanás kíséretében egy partra vetett hal kecsességével terült el a földön, Matt pedig egyenesen üldözői meglepett arcába nézett, akik nagy robajjal megindultak felé. Lovagiasságra nem volt idő így hát felrohant a lépcsőn és belevetette magát a tömegbe. Ki se látszott a sok beszélgető ember közül, levette a sapkáját és úszott az árral. Épp kezdte volna biztonságban érezni magát, amikor hátranézve megpillantotta egyik üldözőjét. A férfi épp fellökött egy hangoskodót ezzel egy lavinát indítva el. – Tipikus orosz- gondolta- nem tudja mire képesek a dühös fiatalok. Kedvtelve nézte, ahogy a visongó hölgy barátja haragosan hátrafordul és mellbe löki az egyik üldözőt. Legalább kicsit lekötik őket. Izgatottan pásztázta a tömeget, kijárat után kutatva. S amint meglátta a félreeső kis utcát átverekedte magát az embertömegen. Minél sötétebb annál jobb,- Matt szívesen használta ezt a kifejezést búvóhelyeire és barátnőire egyaránt. Fekete ruhájával beleolvadt a sötétségbe és pillanatok alatt a sikátorban találta magát.
2012. okt. 29. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen igazából, így egyben tömör és unalmas.
2012. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néhol kicsit sutának érzem a fogalmazást, de komolyabb hibát nem vettem észre benne. Szívesen tovább olvasnám :)
2012. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt te írtad?

néhol majdnem elaludtam, de egész jó

2012. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt tanácsolom, ne hagyd abba! Nekem tetszett, és én szívesen tovább olvasnám. :) Nem tudom, miről fog szólni a történet, de a kezdés ütős lett.
2013. márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az elso mondat nagyon megfogott.
2014. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!