Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti milyen karakterekről...

Ti milyen karakterekről olvasnátok szívesen, vagy milyen karaktereket szoktatok megkedvelni egy könyvben?

Figyelt kérdés
ha esetleg van valamilyen karakteretek, írjátok le pls.:D
2012. okt. 23. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Azokat szeretem, akik kemények, de képesek elgyengülni is. Bírom az arrogáns figurákat, mint pl egy dr house-féle manus. Az érzéketlen amazonokat, akik egyszer csak a kínlódás közben rájönnek, hogy nem esne rosszul ha valaki megölelné őket. Na kb :)
2012. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

én is az ilyen karaktereket imádom, a könyvemben, amit írok, épp van egy ilyen karakter.

de ezen kívül milyen karakterek kedveltek még? úgy vettem észre nagyon sokan kedvelik a tipikus "jó", erkölcsös karaktereket, akik sosem térnének le a rossz útról..

2012. okt. 23. 23:30
 3/18 anonim ***** válasza:
Az olyanokat kedvelem, akik nagyon "mélyről" indulnak, de a történet folyamán, nem csak önerejükből, hanem "szerencse" által is kerülnek egyre magasabbra. A szerencsét azért írtam idézőjelek közé, mert nem kell feltétlen szerencsének értelmezni azt a "szerencsét". Persze a karakternek legyen(ek) valami kiemelkedő, vagy különleges képessége(i), amiről kezdetben akár még tudomása sincs. /Az egyik kedvenc könyvem A nap szerelmese. Ez ugyebár Munkácsy életéről szól. Nem olvastam túl sok könyvet, de eddig ő a kedvenc karakterem./
2012. okt. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én az emberi karaktereket szeretem. Ne legyenek tökéletesek, legyen hibájuk, gyenge pontjuk. Ha pozitív szereplő, akkor szeretem az erős nőket, akik képesek egyedül is boldogulni.

Viszont egy jó negatív szereplő is érdekes tud lenni. Egy olyan, akinek legszívesebben bevernéd a képét, és mégis mindig megússza a szemétségeket. Legalábbis egy ideig :)

2012. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 chrishu ***** válasza:

Én is inkább az emberi, hősies karaktereket szeretem akik képesek odaadni azért az életüket, hogy egy barátja megmenekülhjön(Boromir, Potter-szülők)


Nagy kedvenceim még a titokzatos karakterek, akik szinte legyőzhetetlenek és alig tudni róluk valamit(Des-tiny, Bombadil Toma)


Emelett bírom a vicces karaktereket is(Vancha March)

2012. okt. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én azokat a karaktereket kedvelem, amelyek nem pontosan meghatározhatóak, hogy most jók vagy rosszak. Pl.: Egy gonosz fickó, aki rájön, hogy van érzelmes oldala is vagy egy nő, aki a jó ügyért eltipor egy csomó más embert. Mellékszereplőknek meg imádom a vicces figurákat, a bugyuta, teljesen érzelmeik által vezérelt szereplőket. A főszereplőknél mindig jó, ha van jellemfejlődése. Egyre jobb vagy épp rosszabb legyen a karakter. Lehet akár vívódó, de szerintem semmiképp nem önbizalom hiányos, inkább bátor és vagy megfontolt. Nekem ilyen karik a kedvenceim. :)
2012. okt. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

uh Darren Shan:D

én nagyon nehezen tudok megkedvelni vkit,kell hozzá vmi,h igazán érdekeljen afigura.

általában a lányokkal jobban azonosulok(lány vagyok)

igazából nehéz megfogalmazni,ha jó a történet,akk szinte mind1,h milyen a szereplő

2012. okt. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, könyvet írok és ez most sokat segített:DD
2012. okt. 24. 19:57
 9/18 Kameko-san ***** válasza:
Nekem a titokzatos figurák jönnek be, akiknek számtalan titkuk van, és se az olvasók, sem a szereplők nem tudnak róluk sokat. Nagyon bírom az ilyeneket.
2012. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Úúúh ez egy jó kérdés mindjárt válaszolokXD
2012. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!