Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretitek a könyvekben az...

Szeretitek a könyvekben az őrült (de nem kötelezően rossz) karaktereket?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki bárkit (könyvszereplőt) meg tud szeretni, vagy jobban szeretni, ha az illető őrült egy kicsit. nem feltétlen szó szerint, nagy mértékben, csak kicsit az, olyan, mint egy hétköznapi ember, akire azt mondanád, hogy "na, ez biztos őrült". Akkor se gondolod komolyan. Szóval nem a gonosz tudósokra kell azonnal asszociálni. Ti hogy vagytok ezzel? Ha egy akármiylen szereplőt kissé őrültté tesznek, népszerűbb lesz?
2012. okt. 2. 21:50
 1/6 chrishu ***** válasza:
Én bírom őket. A kedvencem RV
2012. okt. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha egy akármilyen karakter kicsit őrültebb lesz, akkor szimpatikusabb? Mások válasza is érdekel.
2012. okt. 3. 16:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Imádom az őrülteket, mert valamilyen szinten jómagam is az vagyok, mint mindenki más is (csak ők jól titkolják talán :D)

Nem feltétlen azt mondom, hogy őrült, de legyen vakmerő és azért csináljon őrültségeket. Olyanokat, amikre más azt mondja hogy nem tenné, hogy lehetetlen stb de megteszi, mert hisz magában. Szóval én ezt a fajta vagány őrületet imádom a legjobban. :)


De ha őrült, nem azt mondom hogy rögtön a favorit lesz, de rossz pont se jár érte.


(Ha saját szereplőt akarsz felturbózni ne feltétlen zakkantat csinálj belőle :D)

2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egy nagyon okos emberről lenne szó, aki kicsit már átlépi a józan észt. Nem őrült tudós.
2012. okt. 3. 22:33
 5/6 foszfor ***** válasza:
Nekem biztos nagyon tetszene. Szerintem a kicsit őrült emberek feldobják a könyvet.
2012. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2012. okt. 4. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!