Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dean R. Koontz: Rossz hely,...

Dean R. Koontz: Rossz hely, vélemények?

Figyelt kérdés
Akik olvasták a könyvet, mi a véleményük róla? És a többi könyvéhez viszonyítva ez jónak, vagy rossznak számít?
2012. júl. 16. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb könyve ! Ez volt az első, amit olvastam tőle és emiatt vettem meg a többit. Mindenképpen érdemes elolvasnod.
2012. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, ezaz hogy sok jót olvastam róla, és megvettem. De számomra annyira unalmas, hogy hihetetlen. Van 1-2 érdekes rész, de nem bírom rávenni magam, hogy az utolsó 100 oldalt elolvassam :D

Azért írtam ki a kérdést, mert érdekel mások véleménye is a könyvről :)

2012. júl. 16. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Nem tudom, lehet, hogy ma már egészen mások az elvárásaink. Én ezt a könyvet akkor olvastam, amikor legelőször Magyarországon megjelent, talán a 80-as évek végén. Akkor még az ilyen típusú irodalomban nem volt túl nagy választék, és az Agatha Christie könyvek után(amiket mellesleg nagyon szerettem és szeretek ma is) ez nagy szám volt és egészen más élményt nyújtott.


A kérdésed és kommented után, most előveszem és újra fogom olvasni. Én is kíváncsi vagyok, hogy ennyi idő (és ennyi más könyve után) tetszeni fog-e vagy sem.

2012. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha végeztél vele, írd meg újra mi a véleményed :)
2012. júl. 16. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:
OK. Érdekes kis játék lesz:-)
2012. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még tizenévesen jó kis horrorkönyvnek tartottam.

Akárcsak az előttem író,én is ezért olvastam tőle még néhány regényt.

Nekem bejött!

2012. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Imádam! Sztem izgalmas volt végig, nekem nagyon tetszett :) Szeretem a regényeit, minél hátborzongatóbb, annál jobb! :)
2013. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!