Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sok unalmas könyvet olvastam...

Sok unalmas könyvet olvastam az utóbbi időben, de szeretnék olvasni valamit, ami úgy istenigazából a falhoz vág! Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
És ami még fontos, ne legyen túl hosszú (max 300 old.), és nem túl szépirodalmi, inkább olyan, ami leköt és izgalmas. Értitek ugye? Továbbá kérdés a kérdésben: Ismertek e az Ocean\'s 11 c filmhez hasonló könyvet? Tehát ilyen nagy balhé, banda meg rablás (A nagy zöld balhé c. könyv kilőve, bocsi). Ja és ilyen fél-ifjúsági is jöhet (mint pl.: Harry Potter, meg ilyenek) Indoklást is kérek!
2009. júl. 27. 21:13
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Alyson Noel:Evermore-Mindörökké(ennek a folytatása a bluemoon,majd a shadowland,de az utóbbi 2 még nem jelent meg magyarul,csak a mindörökké)
2009. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Maria Hooper: Édességek kicsiny boltja, Szirmok a hamuban


Mindkettő az 1665-ös londoni pestis idején játszódik. Arra világít rá, hogy a legnagyobb kínban is meg lehet a találni az élet apró örömeit.


Maria Gripe: Agnes Cecilia

Nem is tudom megfogalmazni úgy, hogy ne áruljak el valamit belőle. De rejtélyes könyv, érdekes, izgalmas.

2010. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Louis Sachar: Stanley a szerencse fia.

Nagyon jó ifjúsági regény. Párhuzamos történetek futnak benne, ami először értelmetlennek tűnik, de végül összeállanak egységessé, és érthetővé.

2010. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!