Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sok unalmas könyvet olvastam...

Sok unalmas könyvet olvastam az utóbbi időben, de szeretnék olvasni valamit, ami úgy istenigazából a falhoz vág! Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
És ami még fontos, ne legyen túl hosszú (max 300 old.), és nem túl szépirodalmi, inkább olyan, ami leköt és izgalmas. Értitek ugye? Továbbá kérdés a kérdésben: Ismertek e az Ocean\'s 11 c filmhez hasonló könyvet? Tehát ilyen nagy balhé, banda meg rablás (A nagy zöld balhé c. könyv kilőve, bocsi). Ja és ilyen fél-ifjúsági is jöhet (mint pl.: Harry Potter, meg ilyenek) Indoklást is kérek!
2009. júl. 27. 21:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ezeket nem ismerem... írnál róluk pár sort? ne csak azt miről szólt, hanem, hogy, milyen volt!
2009. júl. 28. 20:56
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

ömm azt hiszem tudok neked egy tökéletes írót, akinek az összes könyve megfelel annak, amit kiírtál, szóval, hogy balhé legyen benne meg stb... Leslie L. Lawrence!! :D

írtó jó könyvei vannak, szinte minden oldalon meghal valaki a főszereplő mindig nagy bajba kerül, de a végén kimászik belőle. Nagyon jó könyvei vannak :D nagyon szeretem a könyveit :D 16/L

2009. júl. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
darren shan :vámpírkönyveke a sztorit le nem írom mert rohaht hosszu de hid el nagyon jó könyv ezértr szoktam rá az olvasásra ;)
2009. júl. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is, Darren Shan nagy favorit, főleg a régi sorozata, de egy LLL könyv kivételével a szerző még feltáratlan nekem. Meg fogom próbálni!
2009. júl. 30. 16:28
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Ken Follett könyvei általában valós eseményeken alapulnak. Vagyis a valóság egy-egy mozzanatára épülnek. Általában világháborús sztorik, én ezeket szeretem a legjobban (pedig lány vagyok). Izgalmasak, olvasmányosak, van bennük romantikus vonal is (de gondolom te fiú vagy, úgyhogy ez nem annyira izgat). Nekem a Kulcs a Manderley házhoz, A tű a szénakazalban és a Vadmacskák tetszettek a legjobban, de szinte mindegyik jó. Persze van kivétel. A Könyörtelenült, Kaland Afganisztánban vagy a Modigliani botrányt nem ajánlom. Meg itt van a Katedrális. Hát ez kb. 1000 oldalas könyv, de szerintem egyszer megéri elolvasni.

Az Agatha Christie krimiket azért szeretem, mert nagyon jó stílusa van, izgalmas, fordulatos, van bennük kis humor is általában. Ezek általában max. 200 oldalas könyvek, amiket egy-két nap alatt el szoktam olvasni.

Leslie L. Lawrence-t is szeretem, csak az a bajom velük, hogy túl hosszúra nyújtja, és a végére (vagyis inkább a közepén) már unalmas lesz.

2009. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Érdekesen hangzik a, amit Folletről írtál. De megint itt ez a sztereotípia! Hogy a fiúkat hidegen hagyja a romantika! Node kérem :D kiérem magamnak! Mondjuk annyiban igaz, hogy direktbe Daniel Steel könyvet el nem olvasnék :D
2009. júl. 30. 20:18
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
:) Hát, ha elolvasnád a hatásomra K. Follett egyik könyvét, remélem tetszeni fog, és nem szidsz le nagyon utána! :)
2009. júl. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Agatha Christie-t én is ajánlom!

Én most a "Gyilkosság a paplakban" c. könyvét olvasom :)

Dan Brown: Angyalok és démonok c. könyvét pedig még a nyáron el akarom olvasni :)

2009. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%

Robin Cook orvoskrimijei,

Anne Rice: Interjú a bvámpírral

Emily Bronte: Üvöltő szelek

2009. júl. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Emily Bronte: Üvöltő szelek c. könyvét én is ajánlhatom.

Most olvastam ki nem is olyan régen és nekem nagyon tetszett.

2009. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!