Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sok unalmas könyvet olvastam...

Sok unalmas könyvet olvastam az utóbbi időben, de szeretnék olvasni valamit, ami úgy istenigazából a falhoz vág! Tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés
És ami még fontos, ne legyen túl hosszú (max 300 old.), és nem túl szépirodalmi, inkább olyan, ami leköt és izgalmas. Értitek ugye? Továbbá kérdés a kérdésben: Ismertek e az Ocean\'s 11 c filmhez hasonló könyvet? Tehát ilyen nagy balhé, banda meg rablás (A nagy zöld balhé c. könyv kilőve, bocsi). Ja és ilyen fél-ifjúsági is jöhet (mint pl.: Harry Potter, meg ilyenek) Indoklást is kérek!
2009. júl. 27. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

A. Christie: Tíz kicsi néger

arról szól, hogy 10 ember kerül egy lakatlan szigetre, majd sorba kezdenek meghalni az emberek...és köztük van a gyilkos. nagyon izgalmas =)

2009. júl. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King könyvek? Én eddig a Carrie-t és a Tortúrát olvastam, de nekem mindkettő nagyon tetszett.
2009. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány... még vicces is
2009. júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

William Golding: A legyek ura

odabasz, izgalmas és egyben nagyon elgondolkodtató is. nagyjából arról szól, hogy kb egy tucat iskoláskorú gyerek lezuhan repülővel és egy lakatlan szigetre sodródnak és megpróbálnak túlélni, de közben kiépítenek egy tk. fasisztoid minitársadalmat, ahol a józan ész meg erkölcs helyett a gyengébb eltaposása és a gyilkolás uralkodik, holott gyerekekről van szó. az egyik kedvenc könyvem.

2009. júl. 28. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! A tíz kicsi néger megvolt, zseniális, a Legyek urát láttam színházban, de az nagyon nem jött be, amúgy ott van a polcon, de most biztos nem ugrok neki. A Turtúra és a Ragyogás megvolt Kingtől, az előbbi rohadt jó, az utóbbi filmen jobb. Várom a további ötleteket!!!
2009. júl. 28. 13:06
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Dan Brown-tól az Angyalok és Démonok.

Én filmen láttam először, de nem számít, he te is láttad, mert a könyv és a film kb. a címében egyezik. Még nem is láttam ilyen filmet, ami ennyire eltér a könyvtől. Szóval ha láttad a filmet, tuti jó szórakozás akkor is a könyv.

A könyvből fény derül a Vatikán és az egyház összes mocskára. Hiába szent életű emberek, ugyanúgy vétkeznek, hazudnak, stb... És mindez egy izgalmas történetbe foglalva. És a vége garantált sokk!

2009. júl. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
elöző vagyok: ja, és ez kicsit több, mint 300 oldal, de észre sem veszed majd! XD
2009. júl. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy mennyire nehéz feladatot adtam :D Dan Brown összes könyve megvolt és épp azért szeretnék valami jót, hogy kibírjam szeptember 15-ig, amikor megjelenik az új Brown könyv(The lost symbol)
2009. júl. 28. 15:07
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ken Follett könyvei? Kulcs a Manderley-házhoz, Tű a szénakazalban?
2009. júl. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
De Agatha Christie többi könyve is nagyon jó általában. Én főleg Miss Marple és Poirot történeteit szeretem.
2009. júl. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!