Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Richard Cohen a homoszexualitá...

Dobos Ferenc kérdése:

Richard Cohen a homoszexualitás gyógyítása című könyvét honnan tudnám megrendelni?

Figyelt kérdés
Aki tud és jártas a könyvek beszerzésében az segitsen légyszi.Fontos

2012. aug. 26. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%
Most nem tök mindegy h mért akarja megszerezni ezt a könyvet? Akkor lenne pénzkidobás, ha nem olvasná el.
2012. aug. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

"A szerző élete első felében homoszexuális volt, de semmi élvezeteset nem talált ebben az életmódban." - ez esetben valszeg nem volt homoszexuális, max bebeszélte magának...

Én pl. hetero vagyok, és pont onnan tudom, hogy az vagyok, hogy ebben találok élvezetet...

A "csodákat" meg hagyjuk, a világ egyik legismertebb közgazdásza, Keynes előbb egy férfival élt boldog kapcsolatban, később egy nővel boldog házasságban. Nem valószínű hogy "meggyógyult" vagy "csoda történt", sokkal sanszosabb, hogy Keynes egyszerűen biszexuális volt. Mint az összes hasonló esetben, ahol "előbb... de később..."

2012. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
De gyógyítani betegséget lehet.
2012. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj, agymosottak és tudatlanok mindig is lesznek, de most nem ti érdekeltek. Köszi a segítséget!:) - Míg a mondat második felét el nem olvastam, addig azt hittem, magadról beszélsz, kedves kérdező. Amúgy ezreknek jelentett segítséget, DE NEM MILLIÓKNAK. Ha lehetne gyógyítani, akkor nem lenne egy meleg sem a világon. Remélem elég meggyőző voltam :)
2012. aug. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én remélem, hogy meg tudod szerezni, legalább amíg olvasod, addig se a melegeket szidod, mert van egy olyan érzésem, hogy te egy homofób vagy.
2012. aug. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hú, ez annyira tudományosan hangzik. De ez van, ha az ember nem gondolkodik. Mindent meg lehet vele (v)etetni.
2012. aug. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
mar evekkel ezelott bizonyitottak a ferfi homoszexualitasert felelos gen letezeset. egyszeruen nem akarom elhinni, hogy ennek ellenere is csak mondod magadet.
2012. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
00:43 Ha nem betegség, akkor gyógyítani sem lehet.
2012. aug. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!