Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok a könyvemhez?

Mit szóltok a könyvemhez?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet.Érdekelne,hogy mi a véleményetek róla,és hogy van-e értelme a folytatásnak.

Leírom a rövid tartalmat:


A történet 9050-ban veszi kezdetét.A Föld minden természeti változásának ideje rohamosan felgyorsult.A kontinensek átrendeződtek.Rá sem ismerni a bolygó egykori mivoltára.

Olyan technológiákat használnak,amit régen elképzelni sem lehetett.A felmelegedések először megemeltél a vízszintet a jéghegyek olvadásával,de a hosszú meleg időszakoknak köszönhetően az óceánok elkezdtek párologni.Így több lett a szárazföld,és a bolygó mintegy hetvenöt százalékán egyetlen egy,hatalmas metropolisz áll.

A bolygón,természetes nem csak nyár van.Megmaradtak azok a helyek is,ahol csak tél van.Na meg persze vannak,a négy évszakos területek is.De a nyár,mindenhol sokkal melegebb.

Egy nagy erdő közepén,távol a civilizációtól,egy romos boltív áll.A tudósok egy dimenziókaput nyitottak a boltívben,és aki átlép rajta,egy másik dimenzióban találja magát.

A másik dimenzió,egy mágikus világot rejt,ami még csak a középkornál tart.Abban a világban egy gonosz király uralkodik.Több százezres hadserege van,és a leghűebb szolgái animágusok.Rájött,hogy emberei és képességei segítségével az uralma alá vonhatja a Földet.

Csakhogy,a bolygónkon van négy különleges fiatal,aki a természet erőit kapta,hogy megvédelmezzék az átjárót.

Két fiú,és két lány.Egyikük,a vizet uralja.A másikuk a tüzet.A Harmadik a föld erőinek birtokosa,míg a negyedik a levegőnek parancsol.Az ő feladatuk lesz megvédeni a bolygónkat a sötétségtől,és megtörni a király uralmát...


Ez lenne az első rész tartalma.Kinek tetszett?Nem tetszett? :)

Szívesen fogadom a negatív kritikákat,elvégre ebből tanulok. :)

Vagy pl. mitől lenne még izgalmasabb.És hogy kíváncsiak lennétek a folytatásokra. :)


2012. aug. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:

Ismét én(szóismétlő).

Még egy tanácsot csak.Próbálj meg egyedi szavakat kitalálni különböző képeségekre!Szerintem képes leszel rá! :)

2012. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! :)

Minél különösebbre írom,hogy érdekeljen titeket a folytatás. :)

Megpróbálok kitalált szavakat alkotni,majd valamilyen formában feltűnnek a könyvben. :)

2012. aug. 25. 23:13
 13/42 M.Kata ***** válasza:
nekem nagyon tetszik,de komolyan:) ha kész,és kiadják,szólj,és veszek belőle egyet:) de küldhetsz ajándék példányt is :DD
2012. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

mindenképp szólok. :DDD

majd az itteni rajongók dedikált példányt kapnak. :DD

2012. aug. 26. 15:50
 15/42 anonim ***** válasza:
Tetszik, szívesen elolvasnám. :) Iszonyat jó. Küldj nekem is, ha kész lesz. :D
2012. aug. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2012. aug. 26. 17:29
 17/42 anonim ***** válasza:

Hát, amikor elkezdtem olvasni a bevezető elejét, érdekesnek tűnt (jövő, átformálódott bolygó stb.)

ami nem tetszik: gonosz király, aki át akarja venni a hatalmat a Föld felett... hát.. (bár ezt nem írtad le, nem tudhatom), kell a "főgonosznak" valami nyomósabb ok is a világunk uralására, mint a hatalomvágy, különben iszonyatosan sablonos lesz...


Amúgy, a 4 fiatal, és a 4 elem jó ötlet, de ez is elég sablonos... szóval nagyon egyedinek kell lennie, ahhoz, hogy jó legyen a könyv

Amúgy érdekelne a könyv, igen... mondjuk egy ilyen tartalom után nem biztos, hogy megvenném, inkább megvárnám amíg könyvtárba kerül, vagy letölteném


Csak így tovább :)

2012. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Hú, szerintem hónapok óta ez az alaptörténet ragadott meg a legjobban, pedig hány meg hány fantasy-t meg disztópiát olvastam ez idő alatt. Engem megvettél kilóra, az biztos =D

Szépen is fogalmazol, meg is lepődtem, hogy mennyire könnyű és gördülékeny volt ez a pár sor. Máris imádom =)

A négy elemes dolog kicsit elcsépelt, de én akkor is szeretem, emlékszem, az Avatár nagy kedvencem volt.

Ha szeretnéd, küldj át pár fejezetet, én szívesen véleményezem, nagyon szeretek kritikákat írogatni =)

Ja, és csak egy gyors kérdés? Hány éves vagy? Kíváncsi vagyok, hogy bejön-e a tippem =D

2012. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Jónak hangzik, én kíváncsi vagyok rá! Ha kiadtad, adj majd linket, hol lehet megvásárolni! :D
2012. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

14 éves vagyok,szóval a kiadással még egy keveset várnom kell. :)

2012. aug. 27. 17:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!