Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit szóltok hozzá?

Csinicatful kérdése:

Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés

Egy erotikus regény eleje, itt még nem az erotikán van a hangsúly, de kíváncsi lennék a véleményekre.

Itt érhető el: [link]


minden meglátást várok! köszönöm.


/V./


2012. febr. 17. 21:18
 1/9 étoile et lune ***** válasza:

Őszintén megvallva, elég amatőr, de ezen ne sértődj meg. Én is nevetgélek még, ha visszaolvasgatom az első történeteimet. A stílusod a gyakorlat során fog kialakulni, aztán kiéleződni. Szex terén van tapasztalatod? Mert erotikus sztorikhoz az sem árt, vagy legalább jó fantázia. Ha igényesen akarsz írni, és nem 13 éves kíváncsi lányoknak szánod a dolgot, hagyd ki belőle a szülők iránt érzett örökös elégedetlenséget, főleg, hogy a húgod milyen idegesítő. Ez így túl tipikus, nincs benne semmi, ami nem fogna. Dolgozd ki jól a karaktereket, és ha valamibe belekezdesz, ne zárd le annyival, hogy ,,ezt most nincs kedvem kifejteni", csak ha azt tervezed, hogy a főszereplő karaktered egy flegma csaj. Azt is javaslom, ne magadról mintázd a főszereplőt, már ha ezt teszed, de ez így túl kevés még, hogy bármit is tudjak mondani. Remélem, nem kenődsz el, az írás jó dolog, ha nem egy hóbort, ki fog alakulni, érezni fogod magadtól is, hogy jó-e vagy nem. Majd írhatsz nekem, hogy megy tovább, érdekel.

Ja és ne kérj ki folyton véleményeket, mert látod, ezek befolyásolhatnak, a végén meg mindent tudsz produkálni, csak egy saját stílusú művet nem.

2012. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 étoile et lune ***** válasza:
ami megfogna****
2012. febr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eredetileg nem ilyen volt, de anno elég sok negatív kritikát kaptam, hogy túl részletes, túlságosan feszegetek 1-1 szituációt és ezért lett ilyen. :/ Azért köszönöm a hozzászólást.
2012. febr. 17. 21:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Mellékesen megjegyzem a anya-lánya kapcsolat nagyon meghatározó, hiszen ez változtatja meg a legjobban a főszereplő karakterét.
2012. febr. 17. 21:35
 5/9 étoile et lune ***** válasza:
Jól van, akkor ha meghatározó, dolgozd ki. Látatlanba nem tudom megmondani, tényleg túl részletező vagy-e, ha olyan mondta, aki szereti a csapjunk-a-közepébe sztorikat és nem szereti az agyalásokat, az elmeséléseket, az valószínűleg nem a Te olvasóközönséged. Inkább részletezz, minthogy ne írj senkiről és semmiről semmit. Úgyis mindig az van, hogy amikor visszaolvasod hetekkel, hónapokkal később, már tisztán fogod látni a hibáidat. A kifejtés nem mindig rossz, én ezt gondolom.
2012. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg kicsit kezdőnek tűnik, és van még bőven kidolgoznivaló benne, de szerintem összességében nem lesz rossz. 12-13 évesen még én is hasonlóképp írtam, aztán most, évek elteltével értem el azt, hogy sikerüljön végre úgy kifejeznem magam, ahogy azt szerettem volna.


Egyébként én is erotikus történeteket írok (erotikus krimiket) :)

2012. febr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma elkezdem javítani, korrigálni. Köszönöm a kommenteket. :)
2012. febr. 18. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz, nem rossz. Most csak egy valamit emelnék ki belőle, mert az előttem szólók már mindent elmondtak azt hiszem :D

Figyelj a múlt-jelenre... Egy-két helyen jelenben írtad a történetet, néhol pedig minden ok nélkül múltban... Ez elég zavaró, úgyhogy figyelj rá.

Jó írást :D

2012. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Javítani fogom, amint időm engedi. :)
2012. ápr. 25. 11:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!