Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A SzJG-ben melyik a kedvenc...

A SzJG-ben melyik a kedvenc szereplőtök és miért?

Figyelt kérdés
Érdekelne,mert én Zsákon,Gáboron és az imádlak Cortez lányokon kívül az összes szereplőt szeretem valamiért.

2012. júl. 17. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Andris és Robi... Szerintem hatalmas lelkük van, csak hát nem mutatják ki sőt felvesznek egy álcát... De én átlátok a szitán :) és remélem egy értelmes lány is, akivel élhet valamelyikőjük párkapcsolatban.
2012. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mindegyik szereplőt szeretem. Mindegyik szereplő más, de pont így tökéletesek :)))
2012. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én imádom az összes szereplőt, de Virág a kedvencem, mert nagyon hasonlít rám:D
2012. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dave *-* Imádom,ahogy folyton a neten lóg,és fontoskodni akar :D meg,hogy szmokingban jár :$

Na meg,Cortezt az elején nem kedveltem,de most igazán megszerettem őt is. :)

2012. júl. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Esztibaba99 ***** válasza:
Én a legjobban Virágot csípem mert elég színes, vicces és aranyos, nagyon egyedi személyiség. Hogy miért? Mert ő mert hangulatjelet tenni egy irodalom beadandóba!! Ki mer még? mert lehet hogy "sötét" és "hülye" de mi ilyennek szeretjük!! vagy nem?? :)
2012. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát én Renit kedvelem nagyon. Szerintem azért mert bizonyos szempontból át tudom érezni, hogy milyen az, ha az embernek egész általánosban nincsenek barátai, mert nekem se voltak. És engem is sokszor csúfoltak strébernek. Meg úgy Reni egész stílusa tetszik. A másik kedvencem meg Virág, ugyancsak a stílusa miatt, igazából nem gondoltam volna, hogy valaha is csipni fogok egy emóst :-D Meg sokszor jókat derülök Virág bambaságán, meg sok hülyeséget csinál. Smiley, meg hallgatás 3 hónapig, és az a Pete Wentz mánia... no comment.

Bocsi a regényért. ;)

2012. júl. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Ricsi ..

Riocsiforever *-*

AMugy meg megmagyarázhatatlan :)

2012. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Andris,Robi és Ricsi :)) ők a leg szimpibbek
2012. aug. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Kinga, mert imádom, hogy szavakkal befolyásolja az embereket. Imádom, hogy mindenki tiszteli. Szeretem, hogy olyan diplomatikusan tud beszélni, hogy megvan a tekintélye, hogy küzd és nyer.. És jó, hogy tartotta Reniben a lelket.. :)

Cortez, mert gyengéd, menő, jófej.. :D Mindenét imádom.. Team Cortez.. :3 <3

2013. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ricsi és Macu <333
2013. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!