Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdemes elmenni szerintetek a...

Érdemes elmenni szerintetek a szent johanna gimi 7. Részének a dedikálására?

Figyelt kérdés
Mêg nem voltam dedikáláson és azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e elmenni? tudsz-e szótváltani az írónővel, vagy csak aláíja?? Kb. Mennyit kell sorba állni??

2012. júl. 17. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

csak aláír, max. egy közös kép, és sokat kell sorbaállni

vagy menj korábban, és akkor nem kell olyan sokat.

de szerintem nem éri meg.

2012. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 17. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Mikor lessz???
2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majd ha megtanulod, hogy "lesz" és nem pedig "lessz". xD
2012. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a 4.,5.,6. rész dedikálásán voltam, de a most nem fogok menni. A hatodik résznél az első dedikálási napon mentem, kb. négyre értem oda, hét-fél nyolc körül kerültem be a boltba, olyan hosszú volt a sor. Amúgy semmi különös, megveszed a könyved, Laura ott ül a bolt egyik sarkában, két másodperc alatt aláírja, lehet vele csinálni egy képet és ennyi. Pár szót talán tudsz beszélni az írónővel, de hosszabb beszélgetésre ne számíts, mert morogni fognak a sorban mögötted állók. Három órát álltam sorba, hogy aztán egy perc alatt letudjam a vásárlást. Nekem nem éri meg, de egyszer talán érdemes elmenni. A legnagyobb baj, hogy egy csomóan később érkeztek, de voltak ismerőseik, akik elől álltak a sorban és maguk elé engedték őket, tehát volt olyan, aki egy órával később érkezett, mint én és sokkal korábban végzett.

Amúgy a 4.,5. rész dedikálásánál szinte senki nem volt, akkor kb. 5 perc alatt végeztem.

2012. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. júl. 21. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!