Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek mely fantasy regénysoro...

Nektek mely fantasy regénysorozatok tetszettek?

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, szerintem ez fantasy, úgyhogy: Csodaidők tetralógia, írta Raana Raas
2012. júl. 15. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Német-Francia-Amerikai Tudósok felfedezték azt hogy aki sokat olvas annak sokkal hamarabb romlik el a szeme sokkal elöbb kezd a látása gyngülni mint annak aki nem olvas semmit. Megállapították hogy 2 év múlva az üvegházhatás következményében aki napi renfszerességel olvas akár 45-50 éves korára teljesen megvakulhat . Azt is megálapították hogy a zsíros ételek is rontják a látás a szénsavas üdítők és az energia italok . Azt is tudják hogy aki napi 1-2 órát ül a gép elött annak kevesebbet romlik a szeme mint annak aki napi rendszereségel iszik Engergia italt . Ha nagy városba laksz akkor a füstköd ( szmog ) miatt akár már 40 éves korodra elveszítheted a látásod ha napi rendszerességel olvasol . Persze ez magyarországra nem igaz mert itt nincsnek akorra szmog felhők de azért rontsa a látásodat nem kicsit . Ezért én azt mondom ne olvass könyvet de hogy a kérdésre válaszoljak : Északi fény
2012. júl. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint statisztikailag 10 éven belül megvakulok, mivel elektronikus könyveket olvasok. :D
2012. júl. 15. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Inkább vakuljak meg, mint hogy ne olvassak és ne élvezzek egy csodálatos könyvet vagy könyveket.

Inkább vakuljak meg, mint hogy ne térjek be egy olyan fantázia világba amit minden egyes regény nyújt.

Jó. Meg fogok vakulni. De nem számít, mert olyan olvasmányi élményeket éreztem át, amit nem tapasztalhattam volna meg ha nem olvasok.

2012. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Éhezők viadala

Gyűrűk ura

2012. júl. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Martin: Tűz és jég dala

Erikson: Malazai bukottak könyvének regéje

Salvatore: Sötét elf trilógia

Salvatore: Pap ciklus

Abercrombie: Első törvény trilógia

Rothfuss: Királygyilkos trilógia

King: Trollvadász sorozat

2012. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!