Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen könyvet ajánlanátok...

Milyen könyvet ajánlanátok egy 10-11 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Fantasy könyvek érdekelnek. Nagyon megfogott Freund Laura sorozata, úgyhogy ilyen misztikus ifjúsági fantasyk jönnek be.

2012. júl. 12. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett két éve! :) Nos, Harry Potter. Teléjesen függetlenül olvasd a filmektől, as filmek borzasztóak, talán csak az első kettő jó. Esetleg Raana Raas - Csodaidők 1-4.Más fantasy nem jut eszembe. Viszont a vámpírokat felejtsd el! Hidd el, nem maradsz le semmiről. :) Illetve még itt van ez a leven című könyv(író nem ugrik be). Leven és az álnok árnyak a címe. :)
2012. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát én annyi idősen a Harry Pottert imádtam, volt olyan rész, amit 5ször is elolvastam :D

Legjobb, örökké! Letehetetlen könyv.

2012. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

hát attol függ miket szeret

a Pál utcai fiúk az ilyen kalandos, de a Herry Potter is nagyon jó

2012. júl. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánuk nézek!
2012. júl. 12. 16:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Emlékszem, mikor 11 éves voltam otthon találtam a polcon egy régi Lovecraft kötetet. Nagyon félelmetes fantasy elbeszéléseket tartalmazott, de nem annyira félelmeteset, hogy ne tudjak tőle aludni. Azóta már mindegyik könyvét elolvatam :D De én szerettem nagyon a Gyűrűk Urát is.


Darren Shan írosgat ilyen ifjúsági regényeket, az is ilyen misztikusabb stílusú, többnyire vámpíros :D Bár neked még az A Város című trilógiáját nem ajánlom, maximum 3-4 év múlva, de az összes többi könyvét nyugodt szívvel tudom ajánlani.

2012. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. júl. 12. 19:32
 7/14 anonim válasza:
A Gyűrűk Ura és a Harry Pottert érdemes elolvasni. Alig van közük a filmekhez. :D
2012. júl. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. júl. 24. 10:49
 9/14 anonim válasza:
C.S.Lewis - Narnia Krónikái
2012. júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
amikor annyi idős voltam, én thomas brezina fiúk kizárva sorozatát olvastam:) NAGYON tetszettek azok a boszis könyvek :D
2012. júl. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!