Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnád azt a történetet,...

Elolvasnád azt a történetet, ami így kezdődik?

Figyelt kérdés

"Szerető. Egy rövid szó, melynek kiejtésétől anyám óvva intett. Több alkalommal figyelmeztetve, hogy az ilyennek nevezett nőszemélyek csupán önző okokból cselekszenek. Kézenfogva járnak a gonosszal, és minden érintésük pusztítást von maga után. Könnyes szemmel ígértette meg velem, hogy én sosem leszek olyan. Most ennyi év után, mégis megszegtem az esküt. Akaratomtól függetlenül én is egy lettem a sok közül. Egy nős ember szeretője.


Emlékszem a napra, mikor először találkoztam vele. Alacsony termete, sötét haja, és tengerkék szeme átlagosságot sugárzott. Nem volt benne semmi különleges, mégis más volt, mint a többi. Akkor még nem tudtam, hogy ő is másként néz rám. Nem úgy, mint a lánya legjobb barátnőjére."


2012. jún. 30. 00:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Elsőre többet szoktam olvasni, és ebből nem sok minden derül ki.
2012. jún. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

annyi derült ki,hogy manipulatív nőszemély az egyik szereplő és,hogy leszbi történet alakulgat.

egyik dolog sem izgat,érdektelen,uh kilőve.


ha a nő földönkívüli vadász lenne,aki trófeákat gyűjt,gerincoszlopokat tép ki,úgy talán érdekelne.

2012. jún. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, nem rossz. Az sem rossz, ahogy kifejezed magad. Tetszik a "kézenfogva járnak a gonosszal" rész :)

Mondjuk szerintem az furcsa, hogy anyuci könnyes szemmel ilyet kér a lányától. (Saját anyámból kiindulva: ilyet egy anya akkor tesz, ha nagyon kötődik a valláshoz/tradíciókhoz, ha a lány többször közel került ahhoz, hogy valaki szeretője legyen, és anyu tud róla, vagy ha a korszak határozza meg pl egy ilyen Pillangókisasszony témakörben el tudom képzelni, a mai világban nem).

A szem a lélek tükre kifejezésből kiindulva nekem az is fura, hogy valakinek a szeme átlagosságot sugároz, illetve, hogy nem látszik rajta, hogy érdeklődik a lány iránt.

Most ennyi jutott eszembe, de kíváncsi vagyok a véleményedre :)

2012. jún. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te írtad? Apró megjegyzés, ami bántja a szemem: nem óvva int, hanem óva int. Amúgy én ebben nem tudok megszólalni, mert nem szeretem a romantikus történeteket. Ha mondjuk durván erotikus stb. akkor már elolvasnám. Viszont jó a szóhasználat.
2012. jún. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik,mindig szerettem az ilyen könyveket :DD
2012. jún. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
1. bekezdés lapján igen. 2. alapján nem. A második sablonos.
2012. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ja, és ez teljesen jogos válasz:

Mondjuk szerintem az furcsa, hogy anyuci könnyes szemmel ilyet kér a lányától. (Saját anyámból kiindulva: ilyet egy anya akkor tesz, ha nagyon kötődik a valláshoz/tradíciókhoz, ha a lány többször közel került ahhoz, hogy valaki szeretője legyen, és anyu tud róla, vagy ha a korszak határozza meg pl egy ilyen Pillangókisasszony témakörben el tudom képzelni, a mai világban nem).

2012. júl. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van. Tessék?? Az anyja úgy óvja a lányát hogy könnyes szemmel ígérteti meg vele hogy nem lesz szerető? Ez furcsán hangzik mindenhogy. "Kézenfogva járnak a gonosszal," az azt jelenti hogy nem is .ő. a gonosz. És ebből nem sok minden derült ki. Csak annyi, hogy van egy, annak egy szeretője. Finomíts rajta...
2012. júl. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmmm, nagyon jónak tűnik, ebből a pár sorból érezni hogy nem csak egy könnyed írás lesz, igazam van? Én elolvasnám nagyon szívesen. Novellának, vagy inkább regénynek tervezed?
2012. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket és tanácsokat! Tudom, hogy még van mit javítani rajta, talán nem is kevés. De azt elárulhatom, hogy igaz történeten alapszik.
2012. júl. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!