Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki tud jó sci-fit ajánlani?

Quetzalcoatl kérdése:

Ki tud jó sci-fit ajánlani?

Figyelt kérdés
Legtöbb ismert sci-fi 60-as 70-es években íródott, amikor még olyan dolgok nem voltak természetesek a bolygóközi utazásnál mint a mobiltelefon, számítógép, internet. (példa: volt hogy a másik naprendszerbe látogatott űrhajós lyukkártyás számítógépbe tette az indulási és utazási információkat) :D Ezek hiányában/ennek tükrében nem tudom "elhinni", beleélni magam a történetbe. Valami modernebb, de mégis minőségi, jó tudományos-fantasztikus irodalmat keresek.

2012. máj. 30. 01:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egy kis Brandon Hackett? Szerintem az egyik legjobb hard sf író,ráadásul magyar is :D


[link]

[link]

2012. jún. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ha ezeket sorra olvasom, elleszek velük egy darabig :D
2012. jún. 3. 15:53
 13/14 Netre járó lélek ***** válasza:

Brandon Hackett tényleg jó: Negyedik Gyarmat, ötödik Gyarmat, Erdőhold és az Erdőhold Urai. Ez a négy regény összetartozik.

Negyedik Gyarmat az 1. rész. Szerintem nagyon jó regények!

2012. jún. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Netre járó lélek ***** válasza:

Brandon Hackett regényeken kívül másik két nagy kedvencem.


igazi klasszikus: Poul Anderson: Majd ha az Orion fölszáll

[link]


Wolfgang Jeschke – A teremtés utolsó napja

[link]

2012. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!