Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok 'jó' könyveket...

Tudnátok 'jó' könyveket ajánlani, kérlek, sürgős!?

Figyelt kérdés
Az SzJG-t olvastam és tudom, hogy azt nem lehet felülmúlni, de valami jókönyvet, (valami újat) ami nem vámpíros,vagy szerelmes? Csak legyen izgalmas és valami, amit lehet annyira szeretni, mint az SzJG-t.

2012. máj. 23. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Ha "normál" könyv kell, és nem ilyen kimondottan csajos, akkor Tolkien könyvek, agy The Song of the Ice and Fire (Game of Thrones) könyvsorozat, ha bejön a krimi és a nyomozás akkor Agatha Christie könyvei meg Sherlock Holmes könyvek.

Dan Brown könyvek is nagyon jók (Da Vinci Code, Angels & Demons, Digital Forest, stb.), hirtelen ennyi jut eszembe.

Ha csajos könyv kell nem igazán tudok segíteni.

2012. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon függ attól mit szeretsz, nekem amik bejönnek Stephen King, Robin Cook, Trónok harca, Harry Potter első 3 része, Cris CarterX akták : Antitestek, Michael , Michael Crichton Őslény park (a többi kötete is jó), Andy Mcnab Hívójele: Bravó Kettő Nulla, Jane auAusten könyvek....
2012. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Éhezők viadala :)
2012. máj. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
19%
Soma Mamagésa - Tiszta szex
2012. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!