Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könyveket 14...

Tudtok ajánlani könyveket 14 éveseknek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 13:28
 1/6 anonim válasza:

Hát..fiú vagy, vagy lány? :D

Ha lány vagy, akkor Émile Ajar: Előttem az élet c. könyvét tudnám ajánlani...vagy Elenor H. Porter: Az élet játéka

Ezek nem olyan szépirodalmi könyvek, de nagyon jó mindkettő..

Szerelmes, hihetetlenül izgalmas könyveket Jacqueline Wilsontól ismerek, nagyon sok van...pl A tesóm nem semmi, Szerelmi leckék...

2012. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok.

Szerelmesek nem hiszem, hogy lekötnének. Inkább kaland/történelmi témájú jobban érdekelne.

2012. máj. 22. 18:49
 3/6 A kérdező kommentje:
ui.: Lehet ismert regény is, eddig nem sokat olvastam, de sosem késő elkezdeni. Csak azt nem tudom, hogy mit értenék már meg, mert pl. Jókai műveiről azt hallottam, hogy nehezek, holott sok helyen már 7.-ben kötelező olvasmány (nekem még nincs róla véleményem, mert nálunk Mikszáth Kálmán: Szent Péter Esernyője volt a kötelező).
2012. máj. 22. 19:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Leslie L. Lawrence könyvek - izgalmas, vicces krimik, ebben a korban már olvasható.
2012. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 klopusz ***** válasza:

Szia!


Szerintem Rejtő Jenő könyveiben nem fogsz csalódni. Kezdd az Elátkozott part-tal és a Három testőr afrikában-nal.

2012. máj. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 _Fanni_ válasza:

Hááát.Az én öcsém (11éves)és nagyon imádja az egy ropi naplóját...De rajta kívül mindenki más is.Ha meg nem nagyon szeretsz olvasni,vagy inkább fiknak/fiukról szóló történetet,akkor: a 13 és 3/4 éves adrian mole titkos naplója

bár én lány vagyok,én is elolvastam és hát hűű.Meg ami nagyon nagyon jó, az a Percy Jakson sorozt..Abból van filmis...Na azok eszméletlen jóók...Remélem belenézel..És jó olvasást!

2012. dec. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!