Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Érdekelne titeket egy könyv,...

Érdekelne titeket egy könyv, aminek a címe: Cyborgok éjszakája?

Figyelt kérdés
Még most fogom elkezdeni, csak előbb közvélemény kutatást végzek. :)
2012. máj. 25. 12:05
1 2
 1/15 Smartguy86 ***** válasza:
Pont úgy hangzik, mint egy ócska ponyvaregény - csak érződik a címén, hogy valaki olyan találta ki, aki még csak tinédzser lehet.
2012. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik! Gondolom sci-fi lesz!

Minden bele, engem kíváncsivá tettél!

2012. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon rosszul hangzik, mintha gyíkoknak írtál volna. De ettől még lehet jó a könyv, csak írd át a címet! Az embereknek először a címen/borítón akad meg a szemük, és jó esetben csak után nézik meg a fülszöveget! Gondolj bele, téged -mint kívülállót- érdekelne, nem találnád elcsépeltnek?
2012. máj. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én ha ilyen címet látnék biztos megnézném :)

Pont hogy ilyen címek kellenek!

2012. máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Borító terv:

[link]


Prológ:

Egy kapcsolat, aminek most vége szakad. Egy ember könnyekkel búcsúzik szerelmétől, egy mások szerint szörnytől. Belülről meghalt, a robot elment, de a szíve itt maradt. Keserű álmok nyomasztják őket vadító reggeleken, párnák közt fetrengve, ó mondd! Mi a szerelem? Ez az volt. De a múlt, amit itt hagyott, a gyönyörű emlékek, amiket csak sírva idézek fel, most már ennyi maradt belőle nekem. De nézd! Ott van még a remény, ami nem halt vele meg, ami nem ment el vele. Csak nyomaszt minden nap. Cyborg volt ő, s most elmesélem, miként éltem vele életem.



A lényeg, hogy nem romantikus regény lesz, csak lesznek benne szálak. Egy nő mutatja be a kiborgokat, úgy, ahogy ő megismeri őket. Lesz benne épp elég harc is. :)

2012. máj. 25. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyre jobb :)
2012. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. máj. 25. 19:08
 8/15 anonim ***** válasza:

Szerintem kezd el az írást! Majd emailban küld el nekem fejezetenként!

bodortamas1@gmail.hu

2012. máj. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké! :) Majd küldöm! :)
2012. máj. 25. 19:26
 10/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép, ha a címe nem is, de az a rajz tuti arra sarkalna, hogy beleolvassak. Hajrá!
2012. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!