Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vajon ez mit jelenthet a...

Vajon ez mit jelenthet a kiadó részéről?

Figyelt kérdés

Írtam egy könyvet, és elküldtem a Libri Talent pályázatára. Tíz embert választanak ki, így nem csak egy személy nyerheti meg a pályázatot. Szeptember végéig van a határidő, de tegnap kaptam egy emailt, hogy megkapták a pályázatomat, és még értesíteni fognak. De én már augusztusban elküldtem nekik. Kezdjek el örülni és reménykedni, hogy bekerülök, vagy ez csak egy olyan üzenet, amit mindenki megkap, ha elolvasták a kéziratát, mert kedvesek, és reagálnak a levelekre?

Előre is köszönöm a válaszokat!



tegnap 12:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy technikai üzenet. Ha jelentkezel valamire és nem igazolják vissza, abban sem lennél biztos, hogy megkapták-e. Ez csak egy visszaigazolás a sikeres benyújtásról, semmi több.
tegnap 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt valószínűleg mindenki megkapja.
ma 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
ma 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!