Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek a Meseország...

Szerintetek a Meseország mindenkié című könyvet tényleg elfogják juttatni az óvodákba, iskolákba?

Figyelt kérdés
Azt olvastam ez a tervük. Szerintetek megvalósul? Hogy az óvodákban, iskolákban ezt fogják olvasni a pedagógusok a gyerekeknek? Meg alsóban magyar órán/olvasáson ez a könyv lesz amit olvasnak?
2020. szept. 28. 14:42
1 2 3 4 5
 31/50 harminezer oxigén ***** válasza:
64%

#Waff


Egy olyan oldal cikkét linkelted amely több ízben nyíltan támadta/támadja az LMBTQI közösséget, melyben egy állítólagos tanulmányt emleget (a cikkben lévő link mely elvileg a tanulmányra mutat nem elérhető). Itt nem a teljes tanulmányt posztolták, fordították le, csak kiragadtak belőle részleteket a saját meggyőződésük, nézeteik, véleményük igazolására, amit aztán "tudományos" értekezésként tálaltak. (jobb helyeken ezt félrevezetésnek, megvezetésnek, propagandának hívják)


Ha tudod akkor, inkább magát a tanulmányt linkeld be légyszíves.


Hozzátenném a cikkben is le van egyébként írva, a tanulmány nem cáfolja a homoszexualitás veleszületettségét, csak nem talált rá biológiai, genetikai bizonyítékot, továbbá arra sem nyújt bizonyítékot hogy ez döntés kérdése lenne-e.


"Elmondható tehát, hogy a közvélekedéssel ellentétben eddig sem volt bizonyíték a homoszexualitás veleszületettségére, ami ugyanakkor nem jelenti azt, hogy az szabad választás eredménye volna. "


Az hogy egy összeollózott, a cikk szerkesztőjének saját, egyéni véleményéhez igazított tanulmány darabkákat linkelgetsz (ami a cikkben található linkről el sem érhető) semmilyen formában nem támasztja alá a mondanivalód.


Niki

2020. okt. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 Waff ***** válasza:
23%

Aha...értem, szóval azok a tanulmányok melyek nem a te szájízed szerint állapítanak meg valamit, az természetesen hiteltelen, elfogult, hazudik, félremagyaráz...stb stb :)


Na, de akkor ha már ennyire biztos vagy a dolgodba linkelj már légyszi arról tudományos tanulmányt ami egyértelműen alátámasztja hogy sokak melegnek, lezbinek, pedofilnak, transznak stb születnek.

Mert az hogy te vagy valamelyik szellemi példaképed úgy gondolja hogy ez már pedig így van, az kb annyit ér mint tarisznyán a lakat.


Az a baj veled meg a hozzád hasonlóakhoz, hogy linkelhetne, írhatna, bizonyíthatna nektek bárki bármilyen cikket, tanulmányt, értekezést, az ha ütközne a légbőlkapott meggyőződéseitekkel az hiteltelen, összeollózott, hamis, egyéni véleményhez igazított darabkák lennének.

2020. okt. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 Waff ***** válasza:
17%

Amúgy meg a legtöbb hírportál megírta erről (az eddigi legnagyobb kutatásról a témában) kb ugyanazt amit fentebb linkeltem.


[link]


[link]


Persze gondolom hogy ezek is buta, hazug, elferdített írások...

2020. okt. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 Waff ***** válasza:
4%

Bocs, az uccsó hozzászólásom második linkje helyett ezt akartam küldeni:


[link]

2020. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 harminezer oxigén ***** válasza:
45%

#Waff


Cikkeket linkelsz a tanulmány helyett. Ha meg lesz a a pontos tanulmány amit emlegetsz, akkor azt el fogom olvasni, nem csak átfutni, egy vagy több cikk amit egy tanulmányról írtak, nem egyezik meg a tanulmánnyal és annak tartalmával.


De én ezt le is írtam neked az előző hozzászólásomban.


Ezek a cikkek már a címben is elferdítik a tanulmányt miszerint bizonyított hogy nincs meleg gén, holott ilyet az nem állít. Már az első mandineres linkedből is kiderül: a tanulmány egy kutatás eredményeit publikálja ami nem más mint hogy, a tanulmányt készítők kutatásuk során nem találtak ilyet, de nem is cáfolták azt hogy nem lenne ilyen.


"Elmondható tehát, hogy a közvélekedéssel ellentétben eddig sem volt bizonyíték a homoszexualitás veleszületettségére, ami ugyanakkor nem jelenti azt, hogy az szabad választás eredménye volna."


Lényegében azt mondja hogy, sem az állítás mellett, sem ellene nincs bizonyíték.


Gondolom te leragadtál a cikkek első két mondatánál és dogmatikusan elfogadod a címükben leírt , a tanulmányról tett nem valós állítást.


Még egyszer, ne az arról szóló cikkeket hanem magát a tanulmányt linkeld.


Niki

2020. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Waff ***** válasza:
38%

Dehát te állítottad fentebb hogy meleg/lezbi/transz/pedo/nekrofil/ és más szexuális abberáltságú gyerekek születnek genetikailag. Most hogy kutatásokat végeztek hogy ezt kiderítsék, és nem találtak semmi ilyen tulajdonságokért felelő gént, most azt mondod hogy attól még hogy nem találtak, attól az mégiscsak létezik?

Olvasom amiket írsz de saját magadnak mondasz ellent...

Te beszélsz kiragadásról, kiollózásról, egy mondatnál megragadásról, és már másodjára másolsz ki egy olyan mondatot (egy olyan cikkből ami egyébként szerinted eleve téves és hazug...na mind1..) ami bár nem támasztja részben sem alá az állításodat, csak úgy is lehet értelmezni hogy közelebb legyen a te álláspontodhoz.

Tehát azt állítod hogy minden megjelent magyar és külföldi erről szóló írás hazudik és direkt félrevezető. Gondolom ha arról cikkeznének hogy találtak "meleg gént" te lennél az első aki ragyogó szemekkel hirdetnéd és hivatkoznál rá....

2020. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 Waff ***** válasza:
17%

"egy vagy több cikk amit egy tanulmányról írtak, nem egyezik meg a tanulmánnyal és annak tartalmával."

Mesélj még nekem kérlek.... ;)

2020. okt. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek már. Tényleg ez ennyit ér, hogy egymásnak estek emiatt? Én úgy vagyok vele, hogy mindenki gondoljon amit akar, én is gondolom amit én gondolok, de nem akarok meggyőzni másokat, még ha hülyeség gondolnak se, inkább nem vitatkozom velük.
2020. okt. 8. 09:50
 39/50 Waff ***** válasza:
38%

Ez nem veszekedés, legalább is részemről tuti nem. Ez egy vita, ez a fórum többek között erre is hivatott.

Dióhéjban csak annyit akartam volna mondani hogy nem kell félrevezetően azt hangoztatni és állítani hogy a szexuális aberráltság genetikailag veleszületett tulajdonság az embernél. Voltak genetikai kutatások ez irányban és egyik sem talált erre semmilyen bizonyítékot. Sőt...az ellenkezőjét sikerült csak bizonyítani, hogy egész egyszerűen nincs "meleg gén", tehát senki sem születik szexuálisan aberráltnak.

Szóval az ez irányba nevelő könyveket nem volna helyes az ovikba, sulikba eljuttatni.

Részemről vita lezárva.

2020. okt. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
83%
Kiírni egy provokatív kérdést, majd utána megkérni a usereket hogy ne vitázzanak, biztos működőképes. :DD
2020. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!