Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem azért de a mass effect...

Nem azért de a mass effect andromedaban miért ilyen rondák a karakterek?

Figyelt kérdés

a Dragon Age Inquisitionben szerintem szebbek voltak a karakterek, és ugyanaz a csapat csinálta majdnem 2,5 év különbséggel

ha meg egy Dying Light, Far Cry 4 vagy Witcher 3 mellé tesszük...hát lesújtó

közben pedig a játék többi része grafikailag nagyon szép és kidolgozott



2017. márc. 19. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem erre mondták azt, hogy egy cosplayezős csaj volt a főnök ott, aki játékot még messziről sem látott?
2017. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Igen tudjuk, most divat szidni a játékot és te is beálltál a sorba.

Már le lett tisztázva hogy a sztori cosplayes csajról nem igaz: [link]

2017. márc. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 pff, na persze, van egy játék amiben rondák a karakterek és az animációk, ha ezt valaki megjegyzi az egyből beáll a sorba

husom, akkor állt volna a sorba ha mondjuk olyanokkal jönne hogy a Dishonored 2 vagy a Mafia III az elődjéhez képest alig fejlődött valamit grafikailag, vagy azt mondaná némely pontokon még rondább is

egyébként amit a Mass Effect Andromedaból eddig láttam szerintem baromi jó lett, de a karakterek és animációk tényleg gázak így 2017ben

majd biztos patchelik

2017. márc. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki sem állt be semmilyen sorba. Ha anyámnak megmutatom azokat az animációkat, ő is megmondja, hogy bűnronda. Pedig neki a játékokhoz semmi köze. Egyszerűen csak annyi, hogy egyes embereknek van szemük, ami nincs elvakítva azzal, hogy jaj ME fáááánkboj vagyok, imádunk mindent ami ME és utálunk mindenkit, aki valami rosszat mer mondani. Az animációk förtelmesek 2017es szinten, ha elfogadod, ha nem, ez egy tény. Az hogy dolgoznak majd rajta, az természetes, de a tényen semmit sem változtat.
2017. márc. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy a játék még meg se jelent. Nyilván lesz hozzá patch ami kijavítja a nagyobb grafikai hibákat.
2017. márc. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem hidegen hagyott mindig ez a sorozat, de most rákerestem, egyáltalán nem látom rondának a karaktereket. Hol volt szebb a dragon age? Ez szvsz minden, csak nem ronda

[link]


#3

A mafia 3 nem a legjobb példa, az a játék olyan inkonzisztens grafikailag hogy az hihetetlen, művészileg sehol sincs a második részhez képest, ott minden teljesen egyben volt(mármint grafikailag, a játék maga szar volt).

2017. márc. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!