Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek a Mass Effect Andromeda...

Nektek a Mass Effect Andromeda Deluxe edition mellé járó cuccok megérnek 7 ezer forintal többet a simánál? (Pc)

Figyelt kérdés

Mert ott van az hogy az alap verziót dobozosan is meglehet venni olcsobban 15 ezerért, a deluxe meg kb 22 ezer amit meg csak digitálisan lehet megkapni de visszont jó sok cuccot kapsz mellé...

A Super Deluxe meg F@s egyáltalán nem éri meg.


Az előző mass effect-eket imádtam ( még a 3-at is ugyahogy) + a készítők ugynézki sokat tanultak a trilógiából, DA:I -ból sőt még a witcher 3-ból is szóval ezt mindet összevetve magabiztosan szeretném elő rendelni a játékot.


Csak hát nem vagyok biztos hogy melyik verzió éri meg jobbam,aszt gondoltam hogy hátha a ti érveitek látván eltudom majd dönteni.


2017. márc. 5. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén megmondom, ha én a játékot nem ajándékba kaptam volna, akkor nem a Delux Edition lenne előrendelve.

Szeretem a trilógiát és eddog egy BW játék sem okozott számomra csalódást, de számomra egyedül a pet pyjak (:D) és a soundtracks kelti fel a kíváncsiságom a Delux editionból.

A skinek engem annyira nem érdekelnek, a multiban sem valószínű, hogy sok időt eltöltenék.

Ha neked megéri a Deluxban lévő dolgok, akkor rendeld meg azt, de ha csak olyan "tök jó, de annyira nem szükséges" és nem vagy gazdag, akkor ne.


Amúgy: azt, nem "aszt" :)

2017. márc. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja értelek.

Leginkább engem is a pet pyjack (mert hát na) meg a "Pathfinder Casual Outfit" érdekel a soundtrack-nél ott a youtube.

Szerintem mindenképp megveszem a delux-ot mert máshol csak a soundtrack-ért elkérnek 5-10 dollár itt megazért kapsz egypár dolgot a pyjack meg kötelező mivel mondták a készítők hogy sokkal másabb lessz mint a robo kutya a 3-ban.


Amúgy:eddig,nem "eddog" ;)

2017. márc. 5. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor ha eldöntötted, hogy melyik lesz, miért teszel fel kérdést?:)

Amúgy a pet pyjakkal kapcsolatban én annyit hallottam, hogy szabadabban fog járkálni a fedélzeten. De nagyon kis cukorfalat. :D


Egyébként elgépelés, mint pl. addig helyett addog, és súlyos nyelvtani hiba között, mint pl. az helyett aszt, nagy a különbség.

A többi hibát nem is említettem.

Nem kötekedésből, csak az ilyeneket jobb tudni. :)

2017. márc. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pathfinder Casual Outfit

Scavenger Armour

Pathfinder Elite Weapon Set (4)

Pet Pyjak

Digital Soundtrack

Multiplayer Deluxe Launch Pack


Végülis tartalmaz annyit, hogy megérjen +7000 Ft-ot, de alapvetően nekem egyik sem keltette fel az érdeklődésem. De ugye ez egyéni ízlés kérdése.

2017. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3 Ahogy montam "hátha a ti érveitek láttán eltudom majd dönteni" és a tieden látván a megvétele mellett kapizsgálok de ha nem tudom megvenni akkor jó lesz az alap is.


Egyébként az addig helyett addog-ot írni ugyanúgy súlyos nyelvtan hiba attól függetlenül.....


Mindegy én csak viccből írtam mert ha már te megemlíted az én nyelvtan hibáimat akkor én is a tiédet! :D

2017. márc. 5. 23:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd jelezz, hogy végül melyikre csaptál le. :D



Lehet, de nekem egy elírásom volt, neked meg rengeteg, csak azt emeltem ki, amelyik sikított, hogy nem úgy van. :D

2017. márc. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a Deluxt veszed meg Originen, akkor érdemes beruházni egy havi EA Accesre is, mert úgy nyersz 2-3 eurót, és játszhatsz a 10 órás triallal hamarabb.
2017. márc. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Marko_David válasza:
Nem azert tudom nem ide tartozik, de milyen aljassag mar hogy PS4-en es Xboxone-on 60 euro PC-N meg 50 :(
2017. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én innen vettem meg 45 euróért a síma gamet. Annak is örülök, hogy így össze tudtam szedni rá a pénzt meg zsidó vagyok xd link: [link]
2017. márc. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!