Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudom megcsinálni?...

Hogyan tudom megcsinálni? (Mass Effect 3)

Figyelt kérdés
Egy tökéletes befejezést szeretnék ahol a végén a fickóval minden párbeszednél tudom választani a paragont!(kék)

2017. márc. 18. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

To end the standoff with the Illusive man via Charm / Intimidate, you need to have previously used Charm / Intimidate in every conversation with him.


There are 6 in total: Once on Mars, once on Thessia[1], once on the Cerberus Base, and three times in the final conversation on the Citadel.


The first three are hidden within left-side (investigate) branches of the dialog tree, and you can only use the final Charm / Intimidate if you have succeeded at all the previous 6.


(Ha nem tudsz angolul, akkor lefordítom.)

2017. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na így egyértelmű, nem tudtam hogy hányszor kell vele dumálni hogy a végén jó legyen. asszem a végén mindig 2x tudtam vele kék lehetőséget választani a 3.nál már nem!

köszi szépen

2017. márc. 24. 16:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy engem is érdekelt már, csak sosem jutott eszembe utánanézni, de most, hogy mondtad, rákerestem :D
2017. márc. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!