Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám edzeni magam?

Hogyan tudnám edzeni magam?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért,de tök béna vagyok a CoD 4 és a CoD 6 ban. Valahogy nem tudok tájékozódni bennük,mert eléggé valósághűen vannak a helyszínek ábrázolva. A legkönnyebb és az azután következő szinten simán kivittem a játékot,mert ott nem halok meg 1 2 lövéstől,ne de a nehezebb szinteken. A kérdésem az lenne,hogyan tudnám magam edzeni,hogy jobban menjen a játék?
2010. máj. 6. 17:55
 1/8 A kérdező kommentje:
*játékokat
2010. máj. 6. 17:57
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolj az utcán, otthon az iskolában a sok emberképződményen.
2010. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz értelmesen válazolni mi a f@sznak írsz? Itt bármit megkérdezhet az ember nem??
2010. máj. 6. 18:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Először állítsd az egered érzékenységét maxra amennyiben valamilyen szart használsz. Aztán, kell reflex is, ha ez nincs alapból csak a toplista alján helyezkedhetsz el.

Gyakorlás

Rengeteg gyakorlás kell hozzá. Ajánlom a Cod 4-ben vidd végig vagy kb 20x a War pig nevezetü mapot single playerben, közepes nehézségen.

Neten normális fegyverekkel menj, ajánlom az m16-ot, nem lök vissza túl nagyot, és aprít. Ak-hoz már azért kell egy kis skill

Igazából főleg a gyakorláson van a hangsúly

2010. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Reflex az van,akkor csak a gyakorlás marad. Az egér sem egy márkás cucc.
2010. máj. 6. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a revoltec egereket, abból is a madzag nélküli változatot. Nagyon jó, és olcsó viszonylag (asszem 6k)
2010. máj. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
láttam 1et 3ért is,lehet szerzek egyet
2010. máj. 6. 20:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Játssz sokat vele multiban. Amikor elkezdtem, annyira béna voltam benne, hogy mindenki kiröhögött hogy miylen béna vagyok. Folyamatosan játszottam vele, és most ott tartok, hogy mindenki azt mondja, hogy csítelek, bannolnak majdnem minden honnan, mert a kis 13 éves pö.csök nem tudnak játszani, olyan jól mint én(a kis egoista:D). Alig van aki le tudna verni belőlük. Jobban szeretek idősebbekkel játszani, mert általában ott nincs annyi agresszív p.öcs.
2010. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!