Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan érdemes játszani...

Hogyan érdemes játszani skyrim-et? Tippek? Először inkább side questeket tanácsosabb csinálni?

Figyelt kérdés
ma kezdtem, és eddig legfőképp a fő szálat csinálgatom most voltam Greybeardsnál és a tőlük kapott feladat következik. viszont ahhoz a helyszín elég messze van, én pedig még mindig nagyon alacsony szintű vagyok. nem tudom melyik a megfelelő mód a játékra. menjek és kövessem a fő szálat, vagy csináljak side questeket? mert amikor a Greybeards-hoz mentem, először véletlen olyan úton mentem, ami az orphan rock-on keresztül vezetett volna, majd több próbálkozás, majd neten utánanézés után rájöttem, hogy nem érdemes még ilyenkor az ottani mage-k ellen menni, mert szinte esélyem sincs, így végül másik úton mentem. így jöttem rá hogy lehet hogy előbb érdemes lenne side-questeket csinálni, hogy fejlődjek előtte, így ne akadjak ilyen problémákba? csak mondjuk úgy tudom hogy az ellenségek is fejlődnek, amikor mi szintetlépünk, így meg nem lenne túl sok értelme, tehát tényleg nem tudom eldönteni. tippek? ti hogy játszottátok, mit ajánlotok?

2016. febr. 12. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az első 60-70 órában a fő szállal kb el sem jutottam a Greybeards váráig. Mire eljutottam a fő szálon a Diplomatic Immuniti (1-2 küldetés onnan, ahol most tartasz) c. questig, már túl voltam vagy 110 miscellaneous questen, 20 side questen, 25 sárkányon, 100 volt a sneakem, 100 a smithingem és 42-es szinten feszítettem dragonscale armorban, dragonbone fegyverekkel és valahol 90 óra játékidő körül voltam.


Ha csak rohansz előre a fő történetszállal, nem merülsz bele a világba.

2016. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges előre eldönteni. Én mindig akkor döntöttem el amikor leültem játszani, hogy most akkor épp mihez van kedvem. Kezdetben a main questtel foglalkoztam, aztán teljesen elhanyagoltam és kb 45-50 es szinten tértem vissza hozzá megint rendesen, hogy most már fejezzük be. Előtte mondjuk kimaxoltam pár skillt azzal is elment jó pár óra:D Meg ha javasolhatom szerezd meg a windsheart nagyon jó kard, enyhén op lesz a használója, szóval onnantól nem kell semmilyen ellenfél miatt aggódni:D
2016. febr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy magyarítást mindenképpen szedj le, még ha értesz angolul akkor is. Hidd el nagyon jó munkát végeztek.

Én eddig 180 órát játszottam és csak most fejeztem be a főszálat. Annyi tartalom volt (és van még mindig) a játékban, hogy nem volt rá időm. Kalandozz, beszélgess emberekkel, ezzel nagyon sok küldetésszál fog megnyílni előtted. Külön ajánlom a Dark Brotherhood-os szálat!

Ha elnyeri a tetszésedet a játék (márpedig valószínűleg elfogja) próbáld ki a DLC-ket is.

2016. febr. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, én megcsináltam a főszálból pár küldetést, aztán indultam volna a következőhöz, de belefutottam egy hosszabb mellékküldetés-sorozatba, onnan egy újabba és így tovább. :D Plusz én minden egyes emberrel beszélek, a többségük ad is apró-cseprő qesteket, azokat is megcsinálom. A main qestet kb. 60-65ös szintnél fejeztem be, 150 óra után. :D Steam szerint most van 211 órám benne és sok-sok mellékküldetés maradt (mind a 3 DLC megvan).
2016. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is összevissza csináltam, épp mihez volt kedvem.


De a szinteddel ne nagyon törődj, alacsony szinten is simán végig lehet vinni a játékot ha ügyes vagy, max. az óriások meg a barlangi süket, nagyfülű szörnyek (valahol a hegyekben találkoztam velük, nem tudom a faj nevét) szopathatnak meg.


Én mindig harcosokkal mentem, aztán poénból csináltam egy vézna mágus hegyi elfet, börtönruhában hagytam és CSAK mágiával simán lehet haladni a játékban, senki nem tudott kinyírni, pedig nem egy erős faj. :D

2016. máj. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!