Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó a tomb raider?...

Szerintetek jó a tomb raider? érdemes megvenni néhány részét?

Figyelt kérdés
őszintén sosem érdekelt, de elég nagy a hype körülötte és most ráadásul nevetségesen le lett árazva steam-en, úgyhogy azon vagyok hogy vegyek, de a gépem csak a régebbieket tudja vinni, ezért arra gondoltam hogy esetleg az első kettőt, és a legend-et venném, mert úgy hallottam azok az újak után a legjobbak. de őszintén most se vagyok biztos. belenéztem néhány videóba de még így se tudok dönteni. ez az egész kalandozós indiana jones-os feeling nem jön be. de azért adnék neki egy esélyt. szerintetek mit tegyek? megéri? nektek bejön? egyáltalán milyen a játékmenet?sok lövöldözés van a fentebb említett részekben?
2016. febr. 6. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó.Az egyik kedvencem.De ha téged nem érdekel az ilyen stílusú játék akkor lehet hogy kár lenne erőltetned.


Nagy szabadságérzet jellemzi a játékmenetet,a hatalmas bejárható pályáktól.Álltálában felváltva működik a játékmenet.Mászkálós rész után jön némi lövöldözős szakasz.No és persze megfejtésre váró rejtvények.Tárgyak,kulcsok keresgélése,hogy tovább tudj haladni.Néha valami főgonosz legyőzése.

De amitől igazán emlékezetes a játék,Lara rendkívül látványos és sokoldalú mozgásrendszere.

2016. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyenlőre csak a Legends-et és az Anniversary-t játszottam. Próbálkoztam az első 2 résszel is, de annyira katasztrofálisan szutyok az irányítás, hogy felhozta bennem az eltemetett emléket, miszerint én ezzel játszottam már a 90-es évek végén is.. és akkor is gyűlöltem. A Legendsig gyakorlatilag egy hatalmas kompromisszum a sorozat, vagy nosztalgia.


A Legends kellemes volt, nekem tetszett. Az Anniversary sem volt rossz, csak volt benne 1-2 bődületesen hülye logikai feladat (és sok ZSENIÁLIS), illetve az utolsó kb. 1 óra hossza valamiért nekem tiszta bug volt.

Még tervezem az Underworldot, majd utána a 2013-asat.

1000 Ft-ért vettem még a teszkóban, és tartalmazta az első résztől az Underworldig mindegyiket.

2016. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!!

2-es válaszoló: wooah mikor vetted?:D még van esély rá hogy meg lehet még venni ezt az 1000 forintosat?:D

2016. febr. 6. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:

1250 volt, bocsánat.


[link]


Ez volt leárazva. Nem Steames, szép lemezeken van a játék. Ha erre rámegy a postaköltség akkor annyira nem is olcsó, legalábbis nem tudom Steamen mennyibe kerülnek. Nem ökör ár, de mivel nem ismered a szériát, így nem tudom hogy ajánljam e.

2016. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!