Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok Connor...

Ti mit gondoltok Connor Kenwayről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 21:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is pont azért imádtam meg annyira ezt a játékot (bár csak két résszel játszottam még,de a többinek alaposan utánaolvastam szabadidőmben),mert nem egy üres,értelem nélküli kaszabolós darabról van szó (már ami az első néhányat illeti,a többi,amit már futószalagon gyártottak,annyira nem fogott meg történetét,karaktereit tekintve,legalábbis ahogy olvastam róluk) Gyakorlatilag ez az első játék,ami igazán mélyen képes volt elgondolkodtatni,ez nem sokról mondható el. Sajnálom,hogy már ráálltak arra,hogy évente dobjanak piacra újabb részeket.Persze ettől függetlenül élvezhetőek lehetnek,csak már elvesztették az igazi varázsukat,az igazán komoly mondanivalót.Mindemellett azért a legújabb részre kíváncsi vagyok,főleg,hogy Londont imádom,és most egy testvérpár fog benne szerepelni.
2015. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy Shayt kihagytam, csak vele még nem játszottam :D igen, ebben a játékban engem is a felszín alatti dolgok fogtak meg. Eleinte azt hittem csak kaszabolni meg öldökölni kell, de aztán lassacskán megértettem a lényeget. Plusz az is megfogott benne, hogy történelmi, amit meg külön imádok. Nem tudom, hogy hű-e hozzá, de annyira jó a grafika, hogy nem is érdekel.
2015. aug. 18. 10:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Engem a grafika egy játékban sem érdekelt..

Amúgy annyira rossz, hogy tömegjáték lett az AC-ból.. Egy iszonyatosan intelligens játék volt az első rész, ami a nehéz emészthetősége miatt fellangyosodott a 2. epizódra, de az Ezio trilógia még bőven élvezhető és jó játék volt, csak nagyon egyszerű lett a mondanivalója, a karakterei.

Az AC:III lenne a legtökéletesebb, ha nem évente adnák ki a kicseszett epizódjaikat, és ki tudták volna dolgozni rendesen.. Annyira látszik rajta hogy idő hiányában voltak.

2015. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
kérdező pedig érdemes lenne kipróbálnod a AC rogue-t mert segítségével láthatod hogy nem is olyan Fekete-Fehér ez a háború mint azt sokan hiszik. + ki egészíti a Kenway család életét és megtudhatjuk hogy ki ölte meg Arno apját ;)
2015. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amúgy Connort nem nevezném vadállatnak maximum a harci stílusára mondanám azt hogy egy kicsit vad.
2015. aug. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen, hallottam, hogy a Rogue vége a Unity eleje, meg, hogy benne van pár karakter a Kenway sztoriból, és már várom is, hogy játsszak vele :)
2015. aug. 21. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!