Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Bound by...

Mit gondoltok a Bound by Flame-ről?

Figyelt kérdés

Nincsenek nagy elvárásaim egy játékkal kapcsolatban, csak hogy működjenek, és hogy ne legyen gagyi a kivitelezés (pl. hihető legyen a szinkron, vagy ha nem sikerül jól egy animáció, azt ne nagyon mutogassa.)

A grafika egyáltalán nem érdekel, a játékmenet ha funkcionál az nekem már szubjektív.. többnyire a lehúzott játékok bejönnek. Dragon Agehez meg Witcherhez nem is akarom hasonlítani a Bound by Flame-t.

Nektek hogy tetszett?


2015. aug. 13. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
jóformán metin 2. Ha neked bejön ez a stílus, próbáld ki.
2015. aug. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam végül. Köze nincs a Metin-hez, de egész jó játék. :)
2015. aug. 13. 21:11
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyire aktuális de a Bound by Flame véleményem szerint 2014 legalulértékeltebb játéka

0 elvárással ültem neki a játéknak és pár óra alatt a szívemhez nőtt

Szerintem a sztori jó, nem korszakalkotó de nem is klisé halom mint amire számítottam (talán itt-ott kicsit)

A harcrendszerrel volt kicsit gondom a zweihanderek nekem nem álltak kézre, de a nehézsége szerintem nagyon jó, az elejétől a végéig szívósak az ellenfelek, át kell gondolni mindig hogy milyen fegyvereket, varázslatokat, csapdákat vetsz be és milyen utasítást adsz a többieknek

Grafika is szerintem egész jó, Dragon Age II-t szintet megugorja xd

Zenét imádtam

A karakterek is óriásiak tudnak lenni, Buffalo ez a hűvös de néha olyan "ne fárassz, kérlek" hozzáállása, de a kedvencem Mathras volt (főleg mikor azt mondta "Nos Vulcan, ez a helyzet, hogy a te szavaiddal éljek: el van b4szva")

És az egészet 800ezer dollárból (!) csinálták (a Witcher 3 80millió volt csak hogy a számokat össze lehessen hasonlítani)

ma már fillérekbe kerül, szal ajánlom mindenkinek, akik könnyed rpg játékot keresnek, amin érződik hogy a készítők foglalkoztak vele és a játékosoknak szánták (ellenben sok mai kisz.rt játékkal aminek nincs lelke)

2016. ápr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!