Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány kocka?

Figyelt kérdés

Néha mikor új emberrel találkozok nem mindig mondom el hogy imádok játszani mert attól félek hogy magányos nyominak tartanának. Persze mellette vannak barátaim, szociális életem szóval annyira még ki se lógok.

Nektek mi a véleményetek?



2015. júl. 30. 12:30
 1/5 anonim válasza:

Miert lenne baj? En is szeretek jatszani de attol nem vagy kocka..

Van aki a facet nyomja egesz nap..mi jatszunk:)) Szoval ezzel semmi gond:D

2015. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond, sőt, én örülnék egy ilyen lánynak. Persze elfogult vagyok, mert én is szeretek játszani :) Azt azért hozzá kell tenni, hogy egy bizonyos szint után már zavaró, de ha mellette más is érdekel, meg időnként ki is mozdulsz, és nem csak ezzel foglalkozol, akkor szerintem pozitív dolog. Amúgy min játszol? 18/F
2015. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól még mert egészséges mennyiségben játszol nem leszel kocka. Ha az is lennél, akkor se biztos hogy rossz értelemben kell érteni. Szerintem a "kockák" nem lenézendőek. Amúgy meg az hogy lány vagy vagy fiú semmin sem változtat, túl kéne már lépni ezeken a rég berögzült normákon, miszerint a kockák nyomik és antiszocok, a lányok meg nem játszhatnak, vagy ha igen akkor pózerek...
2015. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na már minden napra jut egy ilyen kérdés?


Teljesen rendben van. Min változtat az, hogy lány vagy? Nem értem ezt a sztereotípiát, hogy "kocka" lányok csak kövér, ronda, szemüveges, igénytelen, szociális élet nélküli senkik lehetnek. Valamennyi gamer lányismerősömre és rám sem jellemző ez.


Ha valaki egyedül emiatt antiszociálisnak és lúzernek gondol, annyit is ért.

2015. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Embertől függ, egy gamernek/geeknek hatalmas plusz (lehet), másnak lehet hátrány.
2015. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!