Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok, ilyen pech-szer...

Mit gondoltok, ilyen pech-szerencse hogy létezhet, csgo?

Figyelt kérdés

üdv


Én fogadgatok meccsekre és innen szerzek láda kulcsokat,vagy 40 ládát nyitottam eddig ,legértékesebb 3x asiimov awp ,1x tette a kés mellé,és átment rajta a fél eurós skinre...

Haverom 4. ládára karmazsin bajonettet nyit...

Ez a szerencse kontra pech?...


2015. júl. 17. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze hogy szerencse. De maradjunk annyiban, hogy a Valve játékai... hát hogy is mondjam, kicsit összetettebbek mint gondolnád.


Vegyük pl. a Dota 2-t. Van egy matchmaking, ami direkt úgy rakja össze a meccseket, hogy egyet veszíts, egyet nyerj. Hiába vagy nagyon-nagyon jó játékos, ha mondjuk egymás után nyersz 2-3-szor, hidd el, azonnal megtöri a streaket. Szép sorban észre fogod venni, a 4. meccsen már full hülyékkel fog összedobni, akiknek ha megnézed az accountját, látod is, hogy sokkal rosszabbak nálad, és alig pár száz órát játszottak, míg te 2900-at. De ha még ezt is megnyered, akkor az 5. meccsen már garantáltan ki fog lépni valaki a csapatodból az elején. És ez nem szerencse, a játék mindent kiszámít, ez egy nagyon fejlett rendszer.


Én múltkor 16 (!)-ot vesztettem zsinórba, majd most egyből utána 14-et (!) nyertem egymás után. Őszintén, szerinted ez szerencse? Dehogy az, a rendszer pontosan tudja, hogy kit kell beraknia melléd illetve ellened, hogy győzz vagy veszíts.


A Cs:Go sem különb ennél. A ládanyitogatás úgyszintén. Lesz, akinek már direkt kidobja elsőre a kést (valszeg olyan, akinek jó sok cs:go-s barátja van felvéve, hogy elhenceghessen) és lesz olyan is, akinek direkt nem fogja 100 láda alatt sem, mert úgyis tudja, hogy addig fog nyitogatni amíg nem kapja meg végül. Valszeg te is ilyen magas rangú, sok órás játékos vagy, a játék pedig pontosan tudja, hogy hiába szivat meg párszor, úgyis tovább fogod csinálni.

2015. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!