Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti mit gondoltok Connor...

Ti mit gondoltok Connor Kenwayről?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én kedveltem őt.Sose adta fel,amit csinált,még akkor se,ha mindenki cserbenhagyta.Szimpatikus volt a kitartása,a küzdeni akarása.
2015. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nagyon bírtam, az pedig különösen tetszett hogy teljesen más személyiség volt az előző két Asszasszinhoz képest. Nem egy Copy/Paste munka.

Nagy bejött, hogy ő az emberi matériáktól és ideológiáktól függetlenül gondolkodott, és ez egy kicsit naívvá is tette. De ez van, ha valaki minden emberi mocsoktól függetlenül gondolkodik. Nincs politika, nincs elnyomás, semmi, csak maga az ember. Na ez ritka.

Altair és Connor a kedvencem.

2015. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most megnyugodtam :) A környezetemben mindenki mániákus állatnak nevezte, de most, hogy vannak, akik úgy gondolkodnak róla, mint én ez így jó! Nekem is Connor a kedvencem :)
2015. aug. 17. 11:28
 4/16 anonim ***** válasza:

Mániákus állat? Játszottak egyáltalán a játékkal?

Minden illik rá, csak ez nem.

2015. aug. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mániákus állat?? Oo

Én a neten olvasgatva láttam,hogy az emberek többsége unalmasnak tartja,mert túl komoly,stb,de nem lehet mindenkinek ugyanaz a véleménye róla.Sajnálom amúgy,hogy nem szántak több időt a harmadik játék elkészítésére,mert sokkal jobb is lehetett volna,valami normális lezárást is kaphatott volna Connor többek között (pl ott az az epilógusa,azt is kivágták,csak a hanganyag van fenn a Youtubeon)Nekem is ő a kedvencem amúgy.:) Örülök,hogy nem egy Ezio 2.0 lett belőle.Eszméletlen jó közelharcban,ezért is imádok vele játszani.

És ha érdekel,itt egy kis rövid iromány angolul,hogy miért "jobb" Connor Ezionál: [link]

2015. aug. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nos én elmondhatom magamról hogy nagy AC fan vagyok. (az AC1-el és az ACU-val ugyan még nem játszottam.) minden játékot 2-4 nap alatt végigvittem kivéve a harmadik részét nem tudom mikézttettet arra hogy történet felénél 1 hónapig hidegen hagyjon a játék. de azt tudom hogy számomra nem jött be connor. szerintem olyan unalmas egy karakter volt. szeretem eziót ahogy sokan mások is. de nem vagyok az a fanatikus megszállott hogy ha valakinek nem tetszik ezio akkor annak rögtön neki is megyek. én azért szerettem őt mert vicces és ő az egyetlen akinek az életét végig követhetjük születésétől haláláig. valamint valamilyen baj csak van connorral hogy ő van a népszerűségi lista legalján. :/
2015. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nincs baj Connor-al. A mai emberiség egy hatalmas hibája, hogy mindent a közvélemény alapján ítél meg. Ennyi erővel minden vallás létezik, olyanok is, amiknek létezésük ütik egymást.

Az szerintem hülyeség hogy melyik karakter miért jobb, hiába van kielemezve, mert ezek mind szubjektív dolgok. Én bírtam Ezio-t, de nekem ő volt a legsablonosabb/átlagosabb. Semmi különös nem volt benne, jópofa volt, kedvelhető, a Revelations-re már kifejezetten bírtam, de pl. a 2. részben végigszidtam egy játékon keresztül, annyira sablon karakter volt. Egy olasz sablon.

Bár nekemn az AC1 a kedvencem.. nem a jópofa casual kardozás és emészthető elemek miatt szerettem meg az AC-t, hanem a kőkemény hangulat, vallásfilozófia és rohadás hangulat miatt. Na ez az, amit csak az első rész tud.

A 3. rész azért is lett az egyik kedvencem, mert nagyon intelligens az egész játék, visszatér az elmélkedés a társadalomkritikával együtt. Connor meg zseniális a maga nemében, nem egy könnyen emészthető figura.

2015. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én eleinte Eziot imádtam, ő volt a kedvencem, és úgy álltam hozzá a dologhoz, hogy senkit sem fogok jobban megkedvelni, mint őt. Aztán jött Connor. Annyira magával ragadott az egész lénye, az a komolyság és a felszínes flegmaság, mert a végén átláttal az álarcon és betekintést nyertél a valódi énjébe. Ez elképesztő volt számomra. Aki viszont egyáltalán nem tudott megfogni az Altair. Nekem ő már nagyon filozofikus...nem is tudom. Ezio a végére nálam is sablonos szereplőnek tűnt. Haytham meg...nem tudom, ugye nemcsak én kedvelem ezt az arrogáns, mégis jó jellemet? Megfogott. Határozottan. Ő testesíti meg számomra a jót és a rosszat egyben. Edward os hasonló karakter, és nála még a kalózkodás is vonz. Arnot először elcsépeltnek tartottam, de aztán valamelyest megkedveltem, valószínűleg Elise miatt. Lány vagyok, lehet ez a szerelmi szál elpuhított.
2015. aug. 18. 02:15
 9/16 anonim ***** válasza:
kérdező szegény shay-t kihagytad :(. őt szinte senki se ismeri vagy szereti pedig nem egy sablonos szereplő és a története is kaphatott volna több figyelmet mivel asszasszinból lett templomos :'(
2015. aug. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem Altair pont azért a kedvencem, mert "filozófikus". Szeretem a nehezebben megemészthető karaktereket, többnyire sokkal több van bennük mint a jópofi szereplőkben. Csak ehhez kell egyfajta világszemlélet, és gondolkodásmód is.

Én csak azt sajnálom az Assassins Creed-ben, hogy az alapja, az IGAZI AC, az kifejezetten filozófikus volt, de az eladások és a fiatal korosztály miatt ezt szinte teljesen ki kellett írtani a játékból. Eddig azok az epizódok lettek a legsikeresebbek, amelyik nem tartalmazott eszmei értéket, csak magát a könnyed játékot (AC2, AC Brotherhood, AC Black Flag). Ha már valami értelem is szorult a játékba (lásd: AC:III), már meg is bukott, meg senki nem értette, "nem ragadt meg".

Ez mind emberfüggő, csak sajnálom hogy ezeket a dolgokat szinte már csak indie játékokban kapjuk meg. Az AC már nem az igazi AC, ami lassan 10 éve hogy megjelent.

2015. aug. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!