Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a Dota 2 vagy a...

Melyik a jobb a Dota 2 vagy a League of Legends? Csak az válaszoljon aki már játszott mind2-vel! És indoklást is kérek!

Figyelt kérdés
Én eddig lol-oztam de érdekesnek tűnik a dota szóval lehet kipróbálom, csak kiváncsi vagyok a véleményekre és indoklásokra.
2015. aug. 12. 07:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A LoL casual gamereknek való a Dota meg nem, ez ilyen egyszerű.
2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
épp az hogy a dota való casualoknak :s
2015. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minden ember tudja akinek van egy kis agya hogy a Dota nehezebb, ezért a legtöbben azért utálják mert nem tudnak érvényesülni benne kortól függetlenül, több időt kell belefektetni mint akármelyik LoL kaszt megtanulásába, épp ezért való a LoL casual gamereknek a kis mesébe illő világával és ezzel most nem szarozom a LoL-t, meg nem is fogok leállni ilyen gagyizó véleményű gyerekekkel veszekedni. Ha beletanulsz a Dotába onnan már biztosan nem fogsz visszatértni a LoL-ra, mert a LoL játékmenete a Dotához képest alvás, de ha nincs türelmed meganulni Dotázni akkor lazán visszatérsz LoL-ra.
2015. aug. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#7, nem lolozok okoska, csak veled ellentetben nem allitok valotlan dolgokat a jatekokrol.
2015. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Elmondanám nektek hogy letöltöttem a dotát és lolos létemre végigkaszámltam a terepet, valami szellemszerű emberrel voltam ami dobálta a jeget. De még sikerem ellenére sem jött igazán be a játék. Amúgy a lényege ugyanaz mint a lolnak csak a karakterek, a pálya nagysága és a játék kinézete más. Ezek után én azt mondanám hogy kétféle ember létezik: dotás vagy lolos. Persze vannak kivételek amikor valaki abbahagyja éppen amivel játszik és átáll a másikra.

Na de 1 szó mint 100 egyik játék sem sz@r mind a kettőnek meg van a maga gyönyöre (mondom ezt lolosként)

2015. aug. 13. 07:26
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként írták hogy a dota ,, elitebb'' játék meg sokkal nehezebb, de szerintem egyáltalán nem SZINTE majdnem ugyanolyan a két játék (most biztos felháborodtak akik csak az egyiket szeretik). Ha valaki dotázni kezd el akkor azt fogja szeretni, ugyanez lolnál is. Fölösleges azon vitázni hogy két jó játék közül melyik a jobb. Én azért tettem fel a kérdést hogy a dota kipróbálása előtt tudjam hogy mire számítsak. (A többit pedig már olvashattátok az előző kommentemben)
2015. aug. 13. 08:10
 17/18 anonim ***** válasza:
Minden mobának ugyanaz a lényege. Ha valakinek az egyik mobában van 200-300-nál több órája akkor az nehezen tér átt egy másikra, és amúgy nehezebb csak nem játszottál vele annyit még hogy ezt megtapasztald.
2015. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

5 év LoL után inkább dotázok.

Sokkal nagyobb hangsúly van egy egy poszton és nagyon comebackek vannak és mindenre nagyobb hangsúlyt fektetnek.

Pont hogy lolban szopatnak ki counterrel és mondom ezt úgy hogy az előző seasonban Dia 3 voltam.

LoL elég egyszerű. Pickelj mobilis karaktert és ennyi, meg mindíg van 10-20 kari ami a többit agyonveri ezért mást nem is érdemes pickelni ha csak nem vagy low elon. Dotában viszont minden mmr-en előfordulhat a karik 90%-a.

Igazából a dota bonyolultabb, nem díjazza ha meghalsz (gold levonás), kombináltabb és ,,balanszolatlanabb'' jó értelemben (nem 1-2 erős kari van, hanem az összes erős). Nehezebb megtanulni jól játszani és réteg játék mert sokaknak annyi taktikai érzéke nincs hogy menjen neki.

LoL meg minden 7-40 évesig eljut és majmolják egymást hogy milyen jó, csak ők az igazi LoL-al nem játszottak. Csak egy példa hogy mi is megy a LoL-ban.: Corki s4 elején használhatatlan pick volt, a többi adc-t lenerfelték úgy hogy s4 végére top pick lett. Buff nem igazán történik a játékban csak nerf vagy rework ez meg unalmas. Dota meg balanszolatlanságában balanszolt:)

2015. aug. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!