Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb a Dota 2 vagy a...

Melyik a jobb a Dota 2 vagy a League of Legends? Csak az válaszoljon aki már játszott mind2-vel! És indoklást is kérek!

Figyelt kérdés
Én eddig lol-oztam de érdekesnek tűnik a dota szóval lehet kipróbálom, csak kiváncsi vagyok a véleményekre és indoklásokra.
2015. aug. 12. 07:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

1000-ik ilyen kerdes, nalad is bugos a keteso?

nincs szukseg egy ujabb kommenthaborura...

2015. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
CSAK gyakorikérdésen van vagy 100-200 ilyen kérdés. Mi lenne ha ott csipegetnél választ?
2015. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólóknak igaza van.

Ettől függetlenül nekem a lol jobbabejött mint a dota,vagy a dota2,a pályák és a karakterek is jobban tetszenek a lol-ban.Ez az én véleményem,valakinek ez tetszik,valakinak az.

2015. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hasonlíthatóak össze. Nem ugyanaz a két világ.
2015. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat. Én attól félek hogy ha el kezdek dota-zni akkor már nem fogok lol-ozni pedig szeretem a lol-t, de ha másmilyenek akkor azt hiszem nem kell aggódnom :)
2015. aug. 12. 12:14
 6/18 anonim ***** válasza:

lol

mert a dotában már a champion selectnél kb el lehet veszíteni az egész játékot ha counterelnek

lolban azért ennyire nem durva a helyzet, simán meglehet nyerni még akkor is ha counterelnek

2015. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Őszinte leszek: két fajta ember lolozik: aki hülye a dotához és/vagy gazdag.

Nem rossz játék, viszont szerintem a dota jobb, csak nehezebb beletanulni, és sokkal nyűgösebb. Viszont, ha egyszer megy, azt jól megjegyzed és aztán élvezet lesz játszani. Az, hogy minden karakter ingyen és bérmentve játszható, áldás és átok is. Áldás, hiszen egy fillért nem kell beletenned, hogy jobb legyél (nem úgy, mint lolban, ahol a hősök ára kisebb játékokkal vetekszik), és átok is, mivel a bárki bármit választhat nagyon kellemetlen lehet.

Szóval ja, nem fog elsőre istenkirályul menni, de ha egyszer beletanulsz, sóvárogni fogsz többért.

LOL fanok, lehet jönni mínuszolni ;)

2015. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#7, en is oszinte leszek: hulye vagy.

a lolban sem kell egy fillert sem fizetned semmiert, max account transfer.

2015. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Te meg egy kis személyeskedő sz**házi ;)

Verd magad továbbra is a kis lolodra, az való neked.

2015. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a dota tök gagyi :s
2015. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!