Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends-ben EU West...

League of Legends-ben EU West vagy EU Nordic East a jobb?

Figyelt kérdés

2015. aug. 10. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Igazából, egyik se. Egyik rosszabb mint a másik... itt is ott is tele van 12 éves flamerekkel az egész.
2015. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na jó de mégis a kettő közül melyiket választanád? :D
2015. aug. 10. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
EUNE-t, de csak azért mert több a magyar. De mind a kettő egy fertő tehát így is úgy is anyázni fognak... Arra meg számíts hogy nem a skill számít már rég. :D
2015. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Eddig mindig kiálltam EUNE mellett, pedig volt smurföm EUW-n (néha elég durva pingekkel). Hiába mondják, hogy más a community, szerintem nem. Ahogy az első is írta, mindenhol (OCE-n, NA-n is) megvan az a vérpistike réteg, akitől a hajadat téped. No offense, de egyes magyarok még a lengyel flamereknél is rosszabbak. A viselkedésükkel van a gond, skill terén a két szerver között nincs észrevehető különbség. De mondom, a community is hasonló mindkét helyen.


Szóval, hacsak valami nem indokolja, hogy EUW-re menj, akkor maradj EUNE-n.

2015. aug. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

euw-n vagyok jelenleg de ugye van eune-re free transfer és ezért kérdeztem

este 100-120 ms szokott lenni a pingem, eune-n szerinted kisebb lenne a ping?

2015. aug. 11. 12:04
 6/8 savanyújóska ***** válasza:
Jelentem én felhúztam két karit eune-n 20-asra, jelenleg westen liftezek silver-bronz környékén, szerintem west jobb. Én azt tapasztaltam, hogy kevesebb a flame, retardáltak nyilván ugyanúgy vannak, viszont westen nem magyarok. Sajnos nekem eunen kapásból vágható, hogy magyar vagyok, szóval egyből jópofizni kell, aztán meg hallgatni, ha a szerencsétlen szétfeedeli az életét, és mindenkit szid a világon. (3/9 ezreal ftw!). Bár eunen nem rankedeztem, de ha ugyanolyan a két szerver, inkább euw, ott legalább nem magyarok...:D Pinget nem tudom, nekem 1,5 megabites nettel 50 ms westen, eune dettó. Összeségében az alapján amiket eddig olvastam, EUNE nagyobb kihívás, EUW jobb az idegeknek.:D
2015. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát igen, ha nagyon magas a pinged, akkor inkább EUNE :D De tényleg javallott a származásodra nem utaló nevet választani, legyél bárhol is (én is tapasztaltam :D). EUNE Silver I westen Gold IV körül is van. EUNE varázs...:D De tény, hogy EUNE jobban megedz, jobban magadra vagy utalva (bár westen is sokszor), nem feltétlenül cseszi fel az agyadat, hacsak nem vagy valami nagyon forrófejű emberke :D Ignore csodákra képes btw.


Ha ilyen durva pinged van, akkor go EUNE, kb a fele lesz. Nálam ~27-29 EUNE, EUW bőven 70 fölött, és ugrál is.

2015. aug. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 maci2000 ***** válasza:
Maradj ott azon , én is azon vagyok , és csak annyira van tele 12 éves flamerekkel , mint a magyar szerver. 30 lvl-es vagyok silv 3. Mondjuk látszik az olyan embereken akik egyszer hallanak valamit Eu-westről és már ezt mondják róla.
2015. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!