Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugaton miért feltűnűen jobb...

Nyugaton miért feltűnűen jobb az életszínvonal és az emberi jogok, mint Keleten?

Figyelt kérdés

2014. dec. 25. 13:52
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
39%
Mert az emberek is jobbak.
2014. dec. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%

persze, Nyugaton kolbászból van a kerítés, mindenki becsületes, nincs munkanélküliség, minden tökéletes.


röhög a vakbelem.

2014. dec. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
57%

2-esnek problémái vannak a szövegértelmezéssel.

Azért van ez így, mert keleten nincs is igény ilyesmire.

Látod, hogy rendszerváltás után 25 évvel, megint diktatúra van, ez kell az embereknek.

Szerintem azért, mert sérült, beteg emberek tömegéből csak ugyanilyen társadalom fog felépülni.


Kicsiben az megy, hogy dögöljön meg a szomszéd lova, az asszonyt majd pofán vágom ha visszaugat, a rendőrt lefizetem, 10 forinttal átverem a legjobb barátomat, lopom az áramot, utána megnézem a barátok köztöt.

Ahol ilyen az átlag mentalitás, ott az ilyen emberek, hogy hozzanak létre élhető társadalmat?

2014. dec. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
40%
nem, én (a kettes) a bálványozott Nyugaton vagyok. és nincs rajtam rózsaszín szemüveg.
2014. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
38%

Itt is vannak gondok igen, én is minden nap látom a csöveseket, koldusokat.

De nem mondhatod, hogy összességében nem jobb nyugaton élni, emberi jogokról meg ne is beszéljünk...

2014. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
81%

egyetlenegy jobb van: többet fizetnek.


barátnőmnek most lopták el a kocsiját, a ház elől, reggel fél nyolckor. munkatársamnak a biciklijét, a Tescó!!!! elől, ahol kamerák vannak. volt munkatársnak szintén a bicaját, a városközpontból, a bolt elől. tényleg jobbak itt az emberek...

2014. dec. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%
mert nem ezt a kormányt választották meg mint a sok birka magyar. CSak sajnos azok is isszák a levét akik nem ezt akarták.
2014. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
81%

"Látod, hogy rendszerváltás után 25 évvel, megint diktatúra van, ez kell az embereknek. "


Szerintem ez nem diktatúra, hanem az emberek egy a korábbiakhoz képest szokatlanul nagy fizikai többségének együtt állása. Ezt én nem diktatúrának hívnám, hanem olyasminek, mint, amikor a Nap és a Hold együtt áll. Most szokatlanul tisztán látszik, hogy a magyarok többsége milyen primitív szabályrendszert képzel el, aminek a kisebbségben lévők isszák meg a levét. Ne becsméreljük a diktatúrákat, mert a fenti példa is mutatja, hogy ha hagyják, hogy minden embernek egyenlő legyen a véleménye, akkor lesz egy csorda, és aki nem velük megy, azt nem csak a farkasok eszik meg, de még a csorda is eltapossa. Egy intelligens réteg diktatúrája kellene ide, akik egyszerűen segítenek, és megtanítják a Mauglikat, hogy hogyan kell élni, és mik az értelmes szabályok. Azt külön akarom hangsúlyozni, hogy intelligens diktatúra kell, nem fizikai, mert fizikai már volt és az még rosszabb, mint a mai demokrácia.


Összefoglalva úgy tekintem, hogy Magyarország 25 évvel ezelőtt kijött a fizikai diktatúra rémuralma alól, és megkapta a demokráciát, ahol az egyetemi tanárnak és az értelmi sérültnek is pont egy szavazata van az urnáknál. Rövid volt az idő a fizikai diktatúra óta, és egyelőre csak a szabadság valósult meg, de az intelligens diktatúra még nem épült ki, mint ami nyugaton már megvan. Magyarországon pl. ritkábban látni olyat, hogy az értelmesebbek bonyolultabb módokon kommunikálnak egymással, így kiszűrve a kevésbé értelmeseket. Nincs egy kellően erős szellemi elit, amely felsőbbrendűnek tekintené magát, és próbálná terelni a csordát.

2014. dec. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
78%
Jól van 81%-os, nem flame-elj, te is ott vagy, és nem üzbegisztánban. Nem véletlenül. A kérdés pedig az volt, miért jobb ott. Nem pedig kérés volt hogy aki ott van az nyüszítsen milyen rossz neki. De látom jó magyar vagy, egyből panaszkodsz...
2014. dec. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
8%
Mert a nyugat még a szemünket is kilopja.
2014. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!