Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends hogy legyek...

League of Legends hogy legyek jobb, hogy kellen gondolkodnom?

Figyelt kérdés
Már 2 éve játszom és két éve vagyok ezüst ligában egyszerűen nem tudok kijutni.Általában mid, jungle, adc szerepeket töltöm be, ezekközül legtöbbször miden vagyok.Sok videót nézek és szoktam streameket nézni.Ha már legtöbbet miden vagyok akkor azt mondjátok meg hogy, gondolkodik egy profi mides?

2015. jún. 14. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem láttalak játszani, tehát nem tudom megmondani mit vagy mit nem csinálsz jól, de pár tipp:


Először is: csak egyetlen közös elem van a meccseidben, és az nem a "feederek".


Jól farmolj. Ha van 40 last hited 10 percnél akkor rosszul csinálod. Egyedül, privát meccsben 100 lh 10 percnél az optimális.


Ward, ward, ward. NEM, A TRINKET AZ LÓNAK A FSZA, az K ÚÚÚRVÁRA NEM ELÉG. Csak 75g és hidd el, a legop-bb item a játékban.


Ne halj meg a junglertől/bármilyen ganktől. Ezt wardokkal és figyelemmel kerülheted el. Apropó figyelem: az a minimap azért van, hogy használd. Sok mindent előre lehet látni vele.


Logikusan építsd a champed. Silver példa: meghaltál Lux-al Zed ellen, akkor nem a Chalice-t kéne megvenni először...


Gankelj. Ha miden játszol, ránézel topra, hát a te toposod már a saját tornyánál van és még nem húzott el annyira a másik topos, hogy 1v2 megöljön, akkor told fel a segged topra mert kb. ingyen kill. Ez csak egy példa, ha bármilyen lehetőséget meglátsz, akkor menj gankelni, mert tényleg rengeteget segít és nem csak a csapatodnak, de neked is.


Nyerni az ellenség nexusának lerombolásával fogtok, nem úgy, hogy "nekem 30 killem van, neked meg csak 10 gyekér".


Egy champre fókuszálj. Amit nem győzök kiemelni, hogy attól, hogy el tudsz találni egy skillshotot, te még lónak a büdös fszát nem tudsz a champről. Kell a tapasztalat. Nekem már van pl. isten tudja mennyi játékom Lee-vel. Felém jön valaki, és látom, hogy megtudom-e ölni vagy sem.


Most hirtelen ennyi.

2015. jún. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, nagyon hasznos volt a válaszod.Ha gondolod netán játszahatnánk egyet!(eune-n vagyok) :)
2015. jún. 14. 12:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!