Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet már Sims4-et kapni...

Lehet már Sims4-et kapni magyarul? És ha igen mennyibe kerül? És mi a véleményetek, jobb mint a Sims3?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz magyarul. Max. ha rajongók lefordítják. De megvenni akkor is angolul kell.
2015. jún. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jobb mint a sims 3. És nem kell megvenni.. Ncor!!
2015. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem volt szerencsém a sims 2,3,4-hez és azt kell monjam, hogy a 4 a leggyengébb és a 2 a legjobb.


Szóval, ha simset akarsz venni, akkor én a 3,4 közül a 3-at választanám, mert olcsóbb, magyarul van, több cucc van benne, meg amúgyis az egész játék jobb

2015. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Saavedro ***** válasza:

Sims 4 sosem lesz magyarul, de nem is ér annyit.


A Sims 3 grafikája low-on néz ki úgy, mint a Sims 4 ultra high-on (vicc). A Sims 4-ben nincs szabad világ, nincsen szinte SEMMI közösségi telek (élelmiszerbolt, könyvesbolt, stb.), nincs Create-A-Style, tartalomban a Sims 3 alapjátékánál gyérebb, van olyan katalógus ahol 1 db tárgy van, vagy nincs is tárgy, sok jártasság értelmetlen (gourmet főzés - semmiben sem más, mint a rendes főzés, rakétakészítés - mire jó? stb.). Az érzelmek jók, de ezzel ki is fújt, a feladatok ismétlődnek (ERŐSEN!), nincs rendes életcél.

2015. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!