Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell a World of Warcraf...

Szaszbalint kérdése:

Hogyan kell a World of Warcraft-ban felfejleszteni az ingyenes alapjátékot teljessé?

Figyelt kérdés
Megvettem a WoW-ot, telepítette, de amikor játszok rajta, úgy érzékeli, mintha a kezdő változata lenne. Mit kell tennem?

2015. jan. 12. 19:17
 1/8 Csiß ***** válasza:
Belépsz az accodra eu.battée.net-en és jobboldalt zölddel kiemelve "Add a Game Key".Oda beírod a játékhoz kapott cd kulcsot és voáláh!
2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Csiß ***** válasza:

eu.battle.net*

elírtam

2015. jan. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
battle.net-en aktiválod a megvett játék kulcsát, miután kiírta, hogy elfogadva, kijelentkezel a battle.netes launcherből majd ismét belépsz az accodra 5 perc múlva.
2015. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezekkel már készen voltam. Az lenne még a kérdésem, hogy ha a Battlechestet vettem meg, az a Starter Edition? Mert szerintem nem. Amikor belépek, akkor s azt írja ki, hogy fejlesszem fel erre a Battlechestes változatra, vagy játsszak a triallal. Meg pár helyen azt írja ki, hogy azt a dolgot nem használhatják a Starter Pack-esek.
2015. jan. 13. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A battlechest több wow kieget is tartalmazhat. Van, amiben csak a Burning Crusade van, van ami egészen a mists if pandariáig minden kieget tartalmaz. A szerverek 90%a már átállt a legújabb kiegre, warlords of draenor-ra. Tehát bem elég az alap, kell az összes kieg is. Ezért jó MoP kiegig tartalmazó battlechestet venni.
2015. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a kiegészítő volt a kérdés, hanem hogy az alap játékot miért csak trial-nak nézi?
2015. jan. 14. 20:02
 7/8 anonim ***** válasza:
ha kijelentkeztél (tehát nem bezártad) a launchert, majd újraindítod a launchert és bejelentkezel (bepötyögöd a nevet meg jelszót), miközben eltelt kb 5 perc mennie kéne. Ha nem, írj a supportnak egy levelet a problémádról.
2015. jan. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Csiß ***** válasza:

Biztos,hogy starter? Nem "Standard edition"?

Én is néztem már ezt be.

2015. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!