Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraftban miért...

World of Warcraftban miért jó, ha kisebb szintű játékosokat támad valaki? Veletek előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Tauri Wow szerveren játszom, és olyan problémám van, hogy a nagyobb szintű hordás játékosok ok nélkül megölnek engem. Ezzel nem lenne gond, mert csak az ellenségről van szó, ha legyőz, akkor béna voltam, de a nagy szintkülönbség miatt sokszor esélyem sincs a válaszcsapásra. Legrosszabb, amikor küldetés közben teszik ezt, ezzel ellehetetlenítik a játékot. Sajnos nem lehet őket jelenteni, mert a játékszabályzat nem tiltja az ilyen játékstílust.

Viszont érdekelne, hogy miért jó nekik, ha tönkre teszik más játékát?

Ki hogyan reagál erre?


Én ilyenkor egy "A jó k***@ anyád!" kijelentés mellett kilépek a játékból, és csinálok mást, később pedig újra próbálkozom. És remélem, hogy van olyan retardált, hogy még fél óráig várakozzon rám.



#World of Warcraft #kis szintűek problémája
2015. jan. 10. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Eredetin játszok PVE realmon, szóval baszhatják. :D
2015. jan. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

játssz eredetin és nem lesz ilyen gondod. Én anno úgy csináltam, hogy 2 acc, volt egy maxos és followoltam a kicsit.


Ha nem tetszik, lépj be nagyobb guildbe és kérj segítséget.

2015. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem csak a wowban van ilyen

ezek csak a kill szamra mennek, hogy tudjanak fesziteni hogy hany ezer ellenseget levertek pvpben

nincs mit csinalj ellenuk, a hulyesegre meg nincs gyogyszer

2015. jan. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 K79. András válasza:
Ez sajnos emberfüggő, én eredeti pvp szerveren játszom és ott is sokszor előfordult velem. Erre lehetne mondani, hogy pvp szerver, miért nem megyek át pve-re (mondták is sokan), de nincs igazuk, mert én pl. nem támadok meg nálam kisebb szintű playert, mert az egyszerűen taplóság. Az meg a másik, amikor questelek, fél hp-n vagyok és úgy támadnak meg. Szerintem így vezetik le a feszültséget, vagy csak egyszerű rosszindulat, nem tudom :)
2015. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez benne van a játékban. Ha pvp szeróra mész, akkor te bevállaltad ennek a lehetőségét.


Hogy miért, hát, szórakozásból, szerepjátékból. Mi annak idején RPPVP szerón írtottuk a hordás mocskát, ma sima PVP szerón művelem. A legjobb rész az, amikor csinál egy alis karaktert csak hogy rádírjon sírni. Nem lehet megunni.


Hidd el, most még akármennyire esküdözhetsz, te is csinálni fogod max szinten.

2015. jan. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem az a gond, hogy megtámadnak, mert azért pvp szerver, de amikor egy csapásra megöl, aztán újra, meg újra, akkor elmegy az ember játékkedve. Ha nincs nagyobb karaktered, amivel megtámadd, akkor nem tudsz játszani sem.

Nekem nem szokásom a kisebbeket támadni. Egyszer fordult elő velem, de akkor kötekedett. Azzal szoktam szórakozni, hogy odarepülök a hordáshoz, mintha meg akarnám támadni, szerencsétlen meg várja a halált, de békén hagyom. Én nem találok benne örömet.

Persze megvan az ellenkező csoport is, akikkel be lehet járni egy barlangot, úgy hogy nem támad meg. Volt, akinek segítettem legyőzni a szörnyet is, megköszönte, és ment tovább.

2015. jan. 11. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!