Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Újra szeretnék WoW-ozni, de...

Újra szeretnék WoW-ozni, de nincs meg az összes kiegészítőm. Tudok így játszani?

Figyelt kérdés
Kb 5 éve játszottam utoljára, csak az első két kiegem van meg. Bajban vagyok a telepítéssel, nem tudom, hogy a patch-eket letölti-e magától, vagy nekem kell leszedni és feltelepíteni.

2015. jan. 8. 18:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Attól függ, eredeti vagy tört?

Ha eredeti, akkor hagyd, hadd patchelje magát.

Ha tört, akkor inkább szerintem jobban jársz, ha te szeded le a patcheket és fel rakosgatod őket.

2015. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hálás köszönet a válaszért.

Eredeti a játék, viszont leszedtem egy 6,5Gb-os cuccot, amiben benne van az alap+ a két kieg. Gondolom, akkor inkább a cd-s telepítést csináljam meg

2015. jan. 8. 19:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Feltelepítheted cd-ről, de akkor is le fog neked tölteni egy rahedli dolgot, ugyan is a 70-ig elérhető dolgok is tetemesen megváltoznak. Ha fizeted a gc-t akkor tudsz játszani, csak éppen azokat a tartalmakat nem érheted el, amik abba a kiegészítőkbe vannak amik neked nincsenek meg.
2015. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer!
2015. jan. 8. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Pandáig már ingyen játszhatsz, mindegy hány kiegészítőd volt eddig.
2015. jan. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Előző, te miről beszélsz?
2015. jan. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi az hogy pandáig ingyen játszhat? Vagy ezt magyarázd már meg mert nem értem.
2015. jan. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Pandáig ingyen játszhat" úgy értette a válaszoló hogy mindegy mennyi kiegészítőt vettél meg automatikusan MoP-ig upgradelik az accountod (értelem szerűen havidíjat kell fizetni, de nem kell egyeséve megvenni a kiegészítőket az alapjátékon felül (BC-Wotlk-Cata-Mop), csak az alapot és a WoD-ot)
2015. jan. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja hát igen, csak furcsa volt olvasni, mert ugye a havi 15$ az azért messze áll az ingyenességtől. :D
2015. jan. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, úgy értettem ahogy írták. Nem kell értetlenkedni.
2015. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!