Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik metin2 privát szerveren...

Melyik metin2 privát szerveren érdemes most játszani?

Figyelt kérdés
Eddig wowztam több mint fél évig és most abba a fázisba vagyok hogy leállok vele egy kis időre,pár évvel ezelőtt sokat metineztem és most visszaemlékeztem a régi szép időkre hogy milyen jó volt akkoriban, melyik metin2 privát szerverre érdemes manapság menni? Olyanra gondolok ami nem kihalt,ahol sok a player és jó is,nem olyan ritka f*s,ahol vannak kihívások, nem pedig 1 nap alatt kihúzod maxosraa karidat?
2015. jan. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
WoW-ról Metinre? Ez olyan, mintha Ferrariból Trabantba ülnél át. Millió jobb, ingyenes MMORPG van a Metinnél. Gyakorlatilag CSAK jobbak vannak.
2015. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem az érdekelt hogy melyik a jobb.. hanem melyik metin2 szerver a legjobb?
2015. jan. 7. 15:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Metin2Mestert dicsérik sokan :) De fórumos oldalon nézz szét jobban szerintem , ott többet el tudnak róla mondani. Sajnos egyre kevesebben vannak az összesen. :/
2015. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!