Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes elkezdeni? (WoW)

Hol érdemes elkezdeni? (WoW)

Figyelt kérdés
Hol érdemes elkezdeni a World of Warcraft MMO-t? Melyik Privát szervert ajánljátok? Ha lehet valami Magyar szervert mondjatok.. Semmit nem tudok a játékról, teljesen kezdő vagyok, még soha nem játszottam vele ezt kérlek vegyétek figyelembe.. Előre is köszönöm!

2014. jan. 22. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha privát szeróra akarsz menni, akkor tauri.
2014. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tauri, de oda csak kezdőként, az alapokat megtanulni.
2014. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tervben van az eredeti, akkor az alapokat se tudja elsajátitani rendesen Taurin, 2-3 kieg szakadék van/lesz. Persze én imádom WoTLK-et és Tauri meglehetősen jó szerver lett WoTLK kieges szerverek között, akármennyi időbe is telt neki.
2014. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem eredetire menj.

Ott is tudsz ingyen játszani (egy ideig).

De arra pont elég, hogy megismerd a játékot. lvl 10től mehetnél pvpzni is, 15től meg instába (20as szintig ingyenes a játék). A játék minden részébe betekintést nyerhetnél már kis szinten is.


Ezek után meg eldöntheted, hogy fizetsz a minőségért vagy mész prvát szerverekre bohóckodni.

2014. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 20:03


Ha full kezdő bőven jó lesz neki a tauri...

2014. jan. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor elkezdem a Taurin.. Eredetit el se kezdem mert tudom hogy nincs ~15 ezrem (kiegészítőkkel együtt..) egy játékra hogy utána még fizessem havi ~6 ezrével.. :/ Sajnos elég túlárazott móka..
2014. jan. 22. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó is lesz neked a tauri.

Sok kis gyökér akik bugolnak és keménykednek.

Egyik se ért a karakteréhez.

2014. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!